VERITAS

VERITAS

VERITAS

Введення

Про VERITAS

 • Більше 6000 задоволених студентів
 • Більше 60 англійських викладачів вибирали для вибору
 • Виберіть з 15 областей дослідження
 • До 60% заощадження від середнього навчання

Чому VERITAS

За останні 25 років тисячі студентів з усього світу насолоджувалися чудовою унікальністю досвіду навчання VERITAS . Ідеальне поєднання між науковцями та культурним досвідом в одній з найбільш біорізноманітних країн світу, Коста-Ріка.

 • 5 років досвіду
 • Унікальне культурне занурення
 • Стійкість

Кращі навчальні курси за кордоном в Коста-Ріці

Коста-Ріка - країна, повна буйних видів рослин і тварин. Ми живемо в оточенні гір, річок і пляжів. Це, безумовно, справжнє райське місце.

Ця країна є відмінним варіантом для тих студентів, які зацікавлені в навчанні за кордоном. Не тільки для якості освіти, але й дивовижний досвід.

Ми склали список найкращих курсів для навчання за кордоном.

 1. Якщо ви любите море так, як ми, напевно, «Тропічна морська біологія» зачарує ваші почуття. Цей курс знайомить з концепціями океанографії, морської геології, морської екології та біології. Ви дізнаєтеся про управління та збереження екосистем.
 2. Для тих, хто перебуває в впливі культури на людську поведінку, є дивовижний курс, який приверне вашу увагу. «Культурна психологія», знайомить студентів з галуззю психології. Ми зосередимося на таких темах, як культурні чинники самооцінки, гендерні ролі, мотивація, пізнання, емоції, відносини та соціальні цінності.
 3. Основи мистецтва - це один з наших улюблених курсів. Вона підкреслює різноманітність форми і змісту в роботі. Ми запевняємо, що досвід буде позитивним і незабутнім.
 4. Нам обов'язково треба турбуватися про навколишнє середовище. VERITAS пропонує курс, на якому студенти вивчають екосистеми, моделі та динаміку населення, використання та нецільове використання ресурсів, населення та якість навколишнього середовища. Цей курс дає уявлення про основні екологічні проблеми і проблеми, що стоять перед сучасним суспільством.
 5. Для тих студентів, які хочуть покращити свій іспанський, є багато курсів. Наприклад; Основні іспанські для медичних професій. Цей курс розроблений для того, щоб забезпечити медичних працівників без попереднього іспанського досвіду з інструментами, необхідними для взаємодії та інтерв'ювання іспаномовних пацієнтів.

У нас також є курси іспанської мови, які підкреслюють міжнародні бізнес-програми

“Міграція, соціалізація та глобальні зміни” - це курс, який знайомить студентів з теоріями та практиками міжнародної міграції людини як явище, яке, хоча і існує протягом історії, має особливий акцент у сучасному світі.

Якщо ви зацікавлені в будь-якому з цих курсів, ми будемо раді дати вам більше інформації і розповісти вам про всі переваги навчання в VERITAS .Алексіс Браун / Unsplash

Young people in conversation

Розташування

 • San José

  Calle 31, Avenida 20, Zapote, , San José

Запитання