Keystone logo
VERITAS

VERITAS

VERITAS

Введення

Про VERITAS

 • Більше 10000 задоволених студентів
 • Більше 60 англійських факультативів на вибір
 • Виберіть з 15 областей дослідження
 • До 60% заощадження від середнього навчання

Чому VERITAS

Протягом останніх 25 років тисячі студентів у всьому світі насолоджувалися чудовою унікальністю досвіду VERITAS 'Study Abroad. Ідеальне поєднання академічних наук і культурного досвіду відбувається в одній із країн світу з найбільшим біорізноманіттям. Досвід:

 • Унікальне культурне занурення
 • Стійкість

Кращі навчальні курси за кордоном в Коста-Ріці

Коста-Ріка повністю сповнена різноманітних видів рослин і тварин. Ми живемо в оточенні гір, річок і пляжів. Це справді райське місце.

Ця країна є відмінним вибором для тих студентів, які бажають навчатися за кордоном. Не лише за якість навчання, а й за чудовий досвід.

Ми склали список найкращих курсів для навчання за кордоном.

 1. Якщо вам подобається польова робота, вам точно сподобається наш польовий курс «Тропічна морська біологія». Цей курс знайомить з поняттями океанографії, морської геології, морської екології та біології. Ви дізнаєтеся про управління та збереження екосистем.
 2. Для тих, на кого впливає культова фантастична поведінка, є чудовий курс, який приверне вашу увагу. «Культурна психологія» знайомить студентів із галуззю. Ми зосередимося на таких темах, як культурні фактори в самооцінці, гендерні ролі, мотивація, пізнання, емоції, стосунки та соціальні цінності.
 3. Основи мистецтва - це один з наших улюблених курсів. Вона підкреслює різноманітність форми і змісту в роботі. Ми запевняємо, що досвід буде позитивним і незабутнім.
 4. Ми повинні турбуватися про наше довкілля. VERITAS пропонує курс, у якому розглядатимуться закономірності та досліджуватимуться екосистеми, моделі популяції та динаміка, використання та неправильне використання ресурсів, населення та якості навколишнього середовища, що є значущим екологічним вступом до основних екологічних проблем та проблем, з якими стикається сучасне суспільство.
 5. Для студентів, які хочуть покращити свою іспанську мову, доступно багато курсів. Наприклад, базова іспанська для медичних професій. Цей курс призначений для того, щоб надати медичним працівникам без попереднього досвіду іспанської мови необхідні інструменти для взаємодії та опитування іспаномовних пацієнтів.

У нас також є курси іспанської мови, які акцентують увагу на програмах міжнародного бізнесу: підприємництво та дизайн-мислення, циркулярна економіка, міжнародний бізнес, креативне лідерство, міжнародний маркетинг, міжкультурна комунікація, управління проектами тощо.

«Міграція, соціалізація та глобальні зміни» — це курс, який знайомить студентів з теорією та практикою міжнародної міграції людей як явища, яке, незважаючи на те, що було присутнє протягом історії, має особливий акцент у сучасному світі.

Якщо ви зацікавлені в будь-якому з цих курсів, ми хотіли б надати вам більше інформації та розповісти про всі переваги навчання в LCI VERITAS .

Алексіс Браун / Unsplash

Young people in conversation

Розташування

 • San José

  Calle 31, Avenida 20, Zapote, , San José

Запитання