US Aviation Academy

US Aviation Academy

US Aviation Academy

Введення

Ось у US Aviation Academy ми пишаємося тим, що ми є одним з найкращих варіантів авіаційної освіти та навчання серед ентузіастів, що прагнуть пілотів і льотчиків. Наша авіаційна школа успішно обладнала десятки студентів з польотів з великою кількістю знань з авіації, що допомогло їм досягти рівня знань, необхідних для отримання встановлених пілотних ліцензій, сертифікатів та рейтингів. Ми робимо так рік за рік, працюючи разом з нашими студентами і забезпечуючи їм лише найвищий рівень польоту, навчання та навчання.

Наша Авіаційна Академія

US Aviation Academy прагне до досконалості з моменту відкриття наших дверей у 2002 році. Ми - Федеральна авіаційна адміністрація, яка затвердила літаку Академії CFR Part 141, яка була включена до числа найбільш високо оцінених польських шкіл країни. З двома місцями розташування кампусу в Північному Техасі наші студенти авіації зможуть отримати навчання з польотів у Дентоні, штат Техас, у муніципальному аеропорту Дентона (DTO) або у Шермані, штат Техас, в регіональному аеропорту Північного Техасу (GYI). Обидві місця пропонують різноманітні можливості для студентів покращити свій навчальний досвід. Наша польочна школа навіть може похвалити самоосвітою владою в нашому місці DTO.

Оскільки US Aviation Academy має спеціальний авторитет з контролю за нашою польською школою, ми можемо мати остаточний висновок у тому, чи будуть наші лідери чи ні льотчики, що прагнуть, отримувати відповідні ліцензії, рейтинги та сертифікати. Хоча це так, ми зробимо все можливе, щоб забезпечити своєчасне отримання студентами бажаних ліцензій, сертифікатів та / або рейтингів.

Кар'єра

Ми пропонуємо курси льотної підготовки для людей, які хочуть стати сертифікованими льотчиками для кар'єрних і непрофесійних цілей. Наша шановна академія авіації готує студентів до спортивних, приватних та комерційних пілотних ліцензій, а також багаторічного рейтингу, рейтингових інструментів, авіаперевезень та сертифікації польотів.

Час в нашій польській школі включає в себе навчання в класі, навчання в польоті та інструктаж про початкову освіту. Запропоновані FAA-схвалені авіаційні фахівці керують усіма цими послугами, так що студенти отримують освіту, що відповідає найвищим галузевим стандартам.

Найважливішими пріоритетами американської авіації є дотримання високих стандартів, які FAA вимагає від авіаційних шкіл, і побачити надію наших студентів і мрії стати льотчиками, стаючи реальною реальністю. Якщо ви готові почати навчання з польоту, зв'яжіться з нами сьогодні!

Розташування

geopoint
  • Spartan Drive,4850, 76207, Denton

Запитання