© By University of Tübingen, International & European Studies
University of Tübingen

University of Tübingen

University of Tübingen

Введення

University of Tübingen - інноваційний, міждисциплінарний, міжнародний з 1477 року.

Це були керівні принципи University of Tübingen в дослідженнях і навчанні з моменту його заснування. Завдяки цій давній традиції University of Tübingen є одним із найповажніших університетів Німеччини. Нещодавно його інституційна стратегія знову була успішно обрана для фінансування в рамках Ініціативи досконалості, спонсорованої федеральним урядом Німеччини та урядами земель, завдяки чому Тюбінген став одним з одинадцяти університетів Німеччини, які відзначаються цим званням досконалості. Тюбінген також довів свій статус провідного дослідницького університету в багатьох національних і міжнародних конкурсах – у ключових рейтингах Тюбінген входить до числа найкращих університетів гуманітарних і соціальних наук, а також науки та медицини.

Завдяки широкому спектру предметів University of Tübingen надає безліч можливостей для міждисциплінарної співпраці. І така співпраця виходить за межі університету та по всьому світу. University of Tübingen має спільні дослідницькі проекти на всіх рівнях з іншими вищими навчальними закладами, дослідницькими інститутами та промисловістю.

Досконалість університету в дослідницькій діяльності пропонує студентам оптимальні умови навчання, онлайн або особисто, у поєднанні з можливістю підкреслити індивідуальні інтереси на цьому шляху. Привабливе навчальне середовище підкріплюється багатьма додатковими послугами, такими як мовний центр, міждисциплінарні лекції в Studium Generale та найсучасніша університетська бібліотека.

Девіз університету говорить сам за себе:
attempto – я смію!

Розташування

  • Tübingen

    Geschwister-Scholl-Platz, 72074, Tübingen

Запитання