University Senior College Adelaide

University Senior College Adelaide

University Senior College Adelaide

Введення

Університетський старший коледж був заснований у 2002 році як світська, спільна освітня незалежна загальноосвітня школа для студентів 11-го та 12-го курсів, які шукають академічного та підтримуючого Pathway до університетських студій та не тільки. У 2020 році університетський старший коледж запровадив 10 рік.

У старшому коледжі університету ми прагнемо підготувати студентів до подолання розриву між середнім та вищим навчальним закладом. В даний час USC є однією з найважливіших шкіл-фідерів для університетського сектору в Південній Австралії, зокрема Університету Аделаїди.

Поки наш фахівець та досвідчена команда викладачів працює зі студентами, щоб створити партнерство у навчанні та навчанні, студентам пропонується нести відповідальність за своє навчання. Шкільний день у старшому коледжі університету призначений для студентів, які обирають широкий спектр предметів, що мають чіткі посилання на вступ до університету. У цьому динамічному середовищі для дорослих студенти можуть ідентифікувати та слідувати автентичним навчальним програмам, які забезпечують Pathways до нагородження варіантів кар’єри.

Наше унікальне партнерство з Університетом Аделаїди створює навчальний Pathway який може надихнути. Готовий доступ до викладачів та спеціалізованих закладів забезпечує збагачений та інноваційний досвід навчання. Ми прагнемо сприяти середовищу співпраці, яке сприяє розвитку знань, навичок, поглядів, впевненості в собі та почуття власної гідності, що дозволяє студентам максимізувати свій особистий потенціал. Наші студенти походять з дуже різноманітного походження, і понад 80 шкіл забезпечують наші місцеві споживання.

Розташування

  • Adelaide

    Kintore Avenue, 5005, Adelaide

    Запитання