University of Turku

University of Turku

University of Turku

Введення

Багатопрофільний. Міжнародний. Дослідницький університет.

University of Turku — це активна академічна спільнота з 25 000 студентів і співробітників, яка проводить новаторські та міждисциплінарні дослідження. Ми беремо участь у розвитку фінської та міжнародної освіти та інновацій, прокладаючи шлях до світлого майбутнього.

Окрім Турку, у нас є кампуси в містах Раума та Порі, а також ми працюємо по всій Фінляндії – від Лапландії до моря Архіпелагу.

Ефективне дослідження

Ми проводимо дослідження та працюємо над кращим майбутнім і добробутом.

Ми пропагуємо вільну, ефективну та відкриту науку. Наше дослідження є міждисциплінарним і міжнародним , спрямованим на нові, міждисциплінарні ініціативи.

Наше дослідження складається з шести тематичних напрямків:

 • Біорізноманіття та сталість
 • Технології майбутнього та цифрове суспільство
 • Культурна пам'ять і соціальні зміни
 • Діти, молодь і навчання
 • Здоров'я, діагностика та розробка ліків
 • Море та морезнавство

10 найкращих причин вибрати UTU

 • UTU є одним із найбільш міжнародних університетів у Фінляндії.
 • Програми, засновані на наших сильних сторонах досліджень.
 • Відмінні кар'єрні перспективи для випускників.
 • Для талановитих студентів доступні щедрі стипендії.
 • Професори та викладачі, які викликають вас у навчанні.
 • Персональна підтримка та послуги протягом навчання.
 • Сучасні засоби та навчальні середовища.
 • Широкий вибір факультативних та додаткових занять.
 • Активне студентське життя та різнобічна діяльність.
 • Компактний кампус, де все поруч.

Детальніше: utu.fi/degrees

Опис місії

University of Turku – це міжнародно активний і привабливий дослідницький університет, сильна сторона якого полягає у високоякісних міждисциплінарних дослідженнях.

Ми пропагуємо освіту та вільну науку та надаємо вищу освіту на основі досліджень. Ми тісно співпрацюємо з фінським суспільством і беремо активну участь у розвитку регіону.

Стратегічні цілі

Ми надихаємо на унікальний досвід навчання та видатні результати навчання

Ми навчаємо майбутніх експертів, які будуть вирішувати складні наукові питання та соціальні проблеми та будувати сталий світ. Навчання, яке ми надаємо, заохочує студентів до незалежного критичного мислення та досягнення комплексних навчальних цілей. Наші випускники мають чудові навички співпраці, здатність створювати роботу для себе та інших, а також досвід, який можна застосувати до різних секторів суспільства.

Ми створюємо привабливе та виняткове дослідницьке середовище

Дослідження, проведене в University of Turku , є етичним і науковим. Наше дослідження має значний вплив і відповідає майбутнім глобальним викликам. Тісна національна та міжнародна наукова співпраця зміцнює позиції університету серед провідних дослідницьких університетів світу.

Ми проактивний і динамічний партнер

University of Turku несе глобальну відповідальність і є активним партнером у розробці. Відмінні дослідження та освіта створюють основу для нашого зростання впливу. Ми навчаємо експертів зі здатністю до змін, які будують стійке майбутнє в різних секторах суспільства.

Ми є активним експертним середовищем

Ми рівноправна та різноманітна університетська спільнота з сильним набором цінностей. Ми дотримуємося принципів сталого розвитку. Благополуччя нашої університетської спільноти є основою нашого успіху. Благополуччя відображається в мотивації, безперебійній співпраці та хороших результатах.

Завдяки нашим видатним послугам, компактному кампусу та активному студентському життю іноземні студенти почуваються як вдома та в безпеці з самого початку свого перебування.

Надихаючі дослідницькі кар’єри

Для нас важливий добробут усієї університетської спільноти. Ми хочемо підтримати молодих дослідників у їхній кар’єрі та запропонувати дослідницьке середовище та спільноту, які надихають їх на унікальні досягнення та результати.

Профілактичний ефект ксиліту проти карієсу вперше був виявлений в Інституті стоматології University of Turku . Щороку понад сто різних інновацій і десятки розкриттів винаходів походять від досліджень, проведених в університеті. Інновації від дослідження

Креативний, спритний та інноваційний

Ми розвиваємо підприємницьке ставлення та діяльність у всьому університеті. Ми пропонуємо платформу для розвитку стартапів і допоміжних компаній, заснованих на передових дослідженнях.

Будуйте свою майбутню кар'єру разом з нами

University of Turku є популярним місцем для обміну, отримання ступенів магістра та докторантури. Ми співпрацюємо з понад 400 університетами по всьому світу та пропонуємо нашим студентам широкий вибір курсів і програм, які викладаються англійською мовою.

Ласкаво просимо до Студентського міста Турку

Кампус Турку University of Turku розташований неподалік від центру міста та річки Аура поблизу інших вищих навчальних закладів, компаній наукового парку Турку та університетської лікарні Турку. Територія кампусу простягається від собору Турку аж до залізничної станції Купіттаа.

Усі важливі послуги для студентів, персоналу та відвідувачів знаходяться поблизу кампусу. Скрізь зручно пересуватися пішки, на велосипеді або на міських автобусах Föli.

Спільна мета вищих навчальних закладів Турку та міста Турку – стати найкращим студентським містом Фінляндії! Активне студентське життя, зручний і добре функціонуючий громадський транспорт і доступне житло є великими перевагами Турку. 99% студентів вищих навчальних закладів міста рекомендують своїм друзям Турку як студентське місто .

Дізнайтеся більше про студентське місто Турку на Youtube-каналі Study in Turku !

Розумна вартість проживання з багатьма варіантами житла , повномасштабні державні та приватні послуги, яскраве культурне життя та різноманітні можливості відпочинку на природі в навколишньому Архіпелаговому морі гарантують, що Турку пропонує найкращу якість життя та є вигідним місцем для студентів. як для кваліфікованих спеціалістів.

Відповідно до стратегічної мети, поставленої містом, до 2029 року Турку стане найцікавішим містом Північної Балтії з міцною основою як у мистецтві, так і в науці. Турку нарощує унікальні активи – креативну виробничу промисловість, біотехнології, досвід логістики – завдяки зручностям кластера та синергії.

Ласкаво просимо до Турку, Фінляндія!

Розташування

 • Student and Admissions Services University of Turku 20014 Turun yliopisto, , Turku

 • Department of Teacher Education Seminaarinkatu 1, 26100, Rauma

Запитання