Keystone logo
© BIMM University
University of Surrey

University of Surrey

University of Surrey

Введення

University of Surrey - це глобальне співтовариство ідей та людей, присвячене освіті та дослідженням, що змінюють життя. Маючи гарний та яскравий кампус, ми пропонуємо виняткове навчання та практичне навчання, щоб надихнути та розширити можливості наших студентів до особистих та професійних успіхів. Завдяки нашим співробітникам та студентам Суррей досягає великих речей.

Окрім високоякісного викладання, університет забезпечує доступ до великої кількості академічних служб підтримки та ресурсів. Іноземні студенти можуть отримати допомогу щодо володіння мовою, і існує безліч служб, які допоможуть їм легко оселитися в університетському житті.

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg

Також доступна велика підтримка кар’єри. Студенти з усіх предметних областей можуть скористатися підтримкою бізнесу та підприємницьким керівництвом. Кожен може вивчити різні ідеї, розвинути бажані ділові навички та покращити свої перспективи випускника. Наш досвід працевлаштування випускників є одним із найкращих у Великій Британії: 95% наших аспірантів працевлаштовуються або продовжують навчання протягом 15 місяців після закінчення навчання - Опитування результатів випускників 2023 року.

У Surrey ми робимо все можливе, щоб ви відчували себе в безпеці, влаштовувались і були щасливими під час перебування в університеті. Наш кампус стане вашим другим будинком, і ви швидко станете частиною нашої згуртованої спільноти кампусу. Наші співробітники завжди ставлять наших студентів на перше місце. Незалежно від того, що вам потрібно, у Сурреї є хтось, хто може допомогти. У нас є спеціальний центр порад та підтримки студентів у «Вулику МайСюррей», дружні міжнародні команди підтримки студентів, багатоконфесійне капеланство, а студенти, які працевлаштовуються, мають доступ до підтримки та наставництва від своїх викладачів.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

З вересня 2020 року ми надаватимемо всім студентам та аспірантам безкоштовні цифрові копії своїх основних підручників. Це частина нашого прагнення зробити університет більш доступним, що дозволить вам вчитися в більш цифровому середовищі.

Життя в університеті - це більше, ніж просто лекції та курсові роботи, ми дбаємо про те, щоб ваш університетський досвід був якомога різноманітнішим та повноцінним, надаючи вам безмежні можливості максимально використати час, проведений з нами.

Якщо ви зацікавлені у спорті або хочете продовжувати займатися в університеті, у спортивному парку Суррей є широкий спектр першокласних зручностей, включаючи восьмисмуговий олімпійський басейн, тренажерний зал на 120 станцій та сходження на висоту 10 метрів. стіни. Якщо ви просто хочете розважитися та познайомитись з новими людьми, наша спілка студентів також має широкий спектр захоплюючих клубів та товариств, а також організовує незабутні заходи та можливості волонтерства, щоб забезпечити вам найкращий досвід університету.

Усього за 34 хвилини їзди на поїзді від Лондона, студенти можуть насолодитися прекрасним, привітним кампусом та районом Суррея. Гілдфорд - це жваве і гостинне місто в оточенні мальовничої сільської місцевості.

Суррей прагне надихнути студентів по-новому бачити світ, бути сміливими у своїй роботі та переживати все, що приносить студентське життя.

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png

Особливості кампусу

Наш головний кампус розташований на Стаг-Хілл, недалеко від центру міста Гілфорд і поруч із Гілфордським собором. Це чудовий зелений кампус, повний простору для відпочинку, а також більшість наших студентських приміщень, включаючи бібліотеку та навчальний центр, MySurrey Hive, Студентську спілку, а також магазини, бари та кафе. У нас є другий кампус , у Manor Park, неподалік, де розташовано факультет охорони здоров’я та медичних наук, спортивний парк Surrey та багато інших приміщень.

Обидва міста добре з’єднані пішки, велосипедом або автобусом.

У кампусі є понад 6000 навчальних кімнат, принаймні половина з яких має окремий душ і туалет, а також необмежений безкоштовний широкосмуговий доступ до Інтернету. Є варіанти, які відповідають будь-якому бюджету та вимогам, і вам гарантовано проживання в університеті на першому курсі, якщо ваша заявка надійде вчасно. Усі студентські гуртожитки мають самообслуговування зі спільною кухнею та знаходяться під цілодобовим наглядом служби безпеки.

За межами кампусу в районі Гілдфорд є різноманітне житло, яке можна орендувати приватно або через власну Схему управління майном University of Surrey .

  Прийом

  While many PWPs are psychology graduates this is not a necessity. Applications are welcomed from people with experience working in mental health or similar services who may not have been in education recently. Services will also have individual person specifications you are required to meet.

  Postgraduate route

  Accumulated credit volume of 360 FHEQ Level 4-6 credits (achieved to 2:1), of which at least 120 will be at FHEQ Level 6. Students should be working/ have recent experience in a relevant healthcare setting.

  Other entry requirements: Each student that is employed by the Improving Access to Psychological Therapies service is subject to the Rehabilitation of Offenders Act (1974) Section 4 (2) (Exemptions) Order 1975 and DHSS Circular HC (88)9 guidelines regarding police checks and child protection.

  Undergraduate route

  Students will normally hold a previously accumulated credit volume of 120 FHEQ Level 5 credits and 120FHEQ Level 4 credits. Students should be working/ have recent experience in a relevant healthcare setting. Students who do not have the above academic profile should seek advice as it may not exclude them from applying for our modules and programs of study.

  English language requirements

  • IELTS: 6.5 overall including 6.0 in each category.

  If you do not currently meet the level required for your program, offer intensive pre-sessional English language courses, designed to take you to the level of English ability and skill required for your studies.

  For more information about admission requirements, please visit the university website.

  Стипендії та фінансування

  Загальна політика та інформація про стипендії та варіанти фінансування

  Дізнайтеся, як ми можемо підтримати ваше навчання в аспірантурі за допомогою низки стипендій і стипендій безпосередньо від University of Surrey та зовнішніх постачальників.

  Будь ласка, відвідайте університет для отримання додаткової інформації.

  Applying for a Masters at Surrey

  Postgraduate Online events on 26th April, 17th May and 22nd May.

  Awards & Accreditations

  Університет року для працевлаштування випускників

  The Times і Sunday Times Повний університетський посібник (2022)

  4 місце у Великобританії за загальним рівнем задоволеності студентів

  Національне опитування студентів (2023)

  Переможець найкращої університетської кар’єри/служби працевлаштування у Великобританії

  Національні університетські нагороди за працевлаштування (2022)

  13-е місце у Великій Британії в таблиці Complete University Guide League Table

  Повний університетський посібник (2024)

  46 місце у світі за екологічністю

  Рейтинг впливу університетів Times Higher Education (THE).

  285-й у світі

  QS World University Rankings (2024)

  Campus Life & Facilities

  • Отримайте підтримку та консультацію цілодобово та без вихідних з питань навчання та особистих питань через наш онлайн-портал MySurrey або особисто в MySurrey Hive.
  • Скористайтеся, мабуть, найефективнішою службою кар’єри студентів у Великобританії, щоб організувати стажування, знайти студентську роботу або спланувати свій шлях після закінчення навчання.
  • Отримайте необхідну допомогу через нашу медичну практику на території кампусу та Центр добробуту.
  • Зв’яжіться з нашою спеціалізованою командою міжнародних студентів, щоб отримати допомогу протягом усього процесу подачі заявки, включаючи подачу заявки на візу та підготовку до перших кількох тижнів у Сурреї.
  • Розраховуйте на Студентську спілку, щоб представляти студентів і надавати підтримку в академічних питаннях, розміщенні тощо.

  У нашому чудовому зеленому кампусі ви знайдете чудовий вибір місць, де можна поїсти, випити та провести час. Крім вибору магазинів і кафе, тут також є такі зручності, як The Snug, місце для студентів з величезними зручними диванами, 85-дюймовим екраном і PlayStation.

  Існує понад 180 студентських товариств, які ідеально підходять для того, щоб допомогти вам знайти нове хобі або зайнятися наявним захопленням з однодумцями. Якщо ви шукаєте активний спосіб життя, University of Surrey також має понад 40 спортивних клубів, до яких можна приєднатися, від футболу до лакросу та волейболу. Вони розташовані в Суррейському спортивному парку на території кампусу, де також є 50-метровий басейн і тренажерний зал на 120 місць.

  Студентська спілка також організовує незабутні заходи та волонтерські можливості, щоб забезпечити вам найкращий досвід навчання в університеті.

  Розташування

  • Guildford

   University of Surrey Guildford, , Guildford

  Запитання