
Курс in
Зимова школа «Наближення до здоров’я та добробуту морських ссавців під опікою людини». University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course

Введення
Зимова школа «Підхід до здоров’я та благополуччя морських ссавців під опікою людини» починається з того, що нетрадиційні види тварин, такі як морські ссавці ( Tursiops truncatus — афаліна, Zalophus californianus — каліфорнійський морський лев, Otaria flavescens — патагонський морський лев, Phoca vitulina – звичайний тюлень і Halichoerus grypus – сірий тюлень), часто не знаходять належного місця на курсах ветеринарної медицини, і це незважаючи на те, що ветеринар відіграє важливу роль у збереженні та догляді за морськими ссавцями в контрольованому середовищі, такі як ті, що розміщені в зоологічних садах і акваріумах.
Курс пояснює, як підходити до морських ссавців і керувати ними, спрямований на подальше вивчення основних клінічних процедур і діагностичних досліджень, які зазвичай використовуються для цих видів.
У Зимовій школі студенти 5 курсу факультету ветеринарної медицини та ветеринарні лікарі матимуть можливість детально дізнатися, як проводиться базове клінічне обстеження та діагностика, а водночас як поводитися з нетрадиційними тваринами, які утримуються під опікою в Зоопарки.
Курс буде поділено на 5 модулів:
- Засвоєння основ фізіології, функціональної анатомії та етології морських ссавців (китоподібних, ластоногих)
- Ветеринарне управління та медична підготовка морських ссавців у контрольованому середовищі
- Основне клінічне обстеження та управління репродуктивним аспектом у афалін
- Основні засоби діагностики, інструментальні та неінструментальні
- Господарсько-регуляторні аспекти
Перший модуль (6 годин) забезпечить основи фізіології, основи функціональної анатомії та етології, які є важливими для інших модулів курсу та отримання наступних навичок.
У другому модулі (6 годин) буде досліджено профілактичну медицину та медичну підготовку морських ссавців, зосереджуючись на навичках ветеринарного догляду за тваринами в контрольованому середовищі. Модуль проводитиметься у співпраці з тренерами, робота яких необхідна для набуття повної співпраці тварин у ветеринарно-медичних процедурах.
Третій модуль (6 годин) покаже, як застосовувати схему основного клінічного обстеження (анамнез, загальний та спеціальний фізикальний огляд) цих тварин. Студенти дізнаються, як ветеринар підходить до тварини для збору основних клінічних параметрів і як виконувати ручні навички, необхідні для їх збору. Студент навчиться техніці збору зразків і цитологічних досліджень і досліджень крові у цих видів.
У четвертому модулі (6 годин) студент навчиться використовувати основні інструментальні діагностичні дослідження (УЗД, рентгенографія, ендоскопія), які застосовуються при цих видах.
Останній модуль (6 годин) охоплюватиме загальні методи управління навколишнім середовищем для забезпечення підтримки умов добробуту тварин разом із чинним законодавством.
Курс базуватиметься на інтерактивній програмі, в якій чергуватимуться лекції та практична візуалізація тем про тварин та відеолекції залежно від теми, що охоплюється.
Взаємодія між учасниками курсу (ветеринарами/останніми курсами ветеринарної медицини) та тваринами відбуватиметься відповідно до чинного законодавства.
Курс проходитиме у спа-центрі Zoomarine у Торваяніці – Помеція (Рим).
Інтенсивність програми | ECTS |
Повний день | 3 |
Крапка | Кінцевий термін подачі заявки |
13 - 17 лютого 2023 року | 10 січня 2023 р |
Галерея
Ідеальні студенти
- Студенти з країн ЄС та інших країн.
- Студенти, які навчаються на 5-му курсі магістратури спеціальності «Ветеринарні науки», а також студенти, які мають ступінь магістра ветеринарних наук, к.б.н. студентів і ветеринарів.