University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course

University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course

University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course

Введення

Пізанський університет, заснований у 1343 році, є одним із найпрестижніших університетів Італії.
Серед відомих випускників університету – Галілео Галілей, 3 лауреати Нобелівської премії та 2 Філдсові медалісти.
Він входить до 3 найкращих університетів Італії (ARWU) .
Сьогодні Пізанський університет є престижним сучасним центром навчання та передових досліджень.

Піза пропонує іноземним студентам унікальну можливість вивчати та відчути багатство італійської історії та культури в прекрасному та стимулюючому середовищі. Відома на весь світ Пізанської вежею, майже всі її відділи розташовані в самому центрі міста. Його стратегічне географічне розташування, міжнародний аеропорт і чудове залізничне сполучення пропонують можливість поїздок на вихідні в інші частини Італії та Європи.

***

Основний курс — це однорічна програма, яка викладається виключно англійською мовою, яка доповнює розрив між навчанням у середній школі та університеті та дає студентам відповідну академічну підготовку для отримання ступеня італійської мови в Пізанському університеті.
Ця програма спрямована на іноземних студентів, які навчалися 11 або 10 років і успішно закінчили середню школу, а також на американських студентів, які не проходили курси Advanced Placement (AP) протягом останнього року середньої школи та не відвідували 2 роки коледжу.

***

Літні школи – це інтенсивні академічні курси для іноземних студентів, а також для випускників.
Здебільшого вони тривають від 4 днів до 6 тижнів і відбуваються в міжнародному контексті, студенти та викладачі приїжджають з різних куточків світу, а всі лекції читаються англійською мовою.
Вони характеризуються нетрадиційними форматами навчання (семінари, уроки, екскурсії, культурні заходи, ділові відгуки тощо) та мультидисциплінарним підходом. Професори є експертами у своїх сферах і мають великий інтерес до того, що вони роблять.
Літні школи відповідають суворим академічним правилам: кожна надає принаймні 3 кредити ECTS, а учасники, які успішно склали випускні іспити, отримають офіційну академічну довідку.

***

Контакти:

Університет Пізи
Palazzo Modica - Piazza Torricelli, 4 - 56126 Pisa (PI) Італія
Інформація про основний курс: [email protected]
Інформація про літні школи: [email protected]

Особливості кампусу

  Розташування

  • Pisa

   Pisa, Італія

   • Vinci

    Vinci, Італія

   Програми

   Запитання