Keystone logo
University of Minnesota – Carlson School of Management Сертифікат випускника з підприємництва та інновацій
University of Minnesota – Carlson School of Management

Сертифікат випускника з підприємництва та інновацій

Minneapolis, США

12 Months

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Купажований

Введення

Підготуйтеся взяти нову ідею та перетворити її на комерційно успішне підприємство в програмі Сертифікат підприємництва та інновацій Карлсонової школи менеджменту Університету Міннесоти, яку можна пройти за допомогою поєднання онлайн-курсів та особистих курсів.

Ми проведемо вас через інноваційну подорож на заняттях з досвідченими викладачами. Ви навчитеся пройти через підприємницький процес, від генерації ідей та визначення можливостей до бізнес-планування, фінансування, розробки продукту та тестування. Нарешті, ви дослідите управління бізнесом, що розвивається.

Під час участі в програмі ви матимете право на зустріч з нашими тренерами з кар’єри, щоб спланувати ваші наступні кар’єрні кроки. Завдяки нашій розгалуженій мережі випускників із майже 60 000 випускників у більш ніж 100 країнах ви матимете можливість налагодити неймовірні зв’язки в Університеті Міннесоти незалежно від того, яку форму ви виберете.

Всього за 12 місяців ви можете отримати сертифікат випускника та застосувати свої знання та кредити до онлайн- або заочної програми MBA школи Carlson або розпочати розвиток нового бізнесу чи існуючої ідеї.

Про Школу

Запитання