Keystone logo
University of Minnesota – Carlson School of Management Сертифікат про підвищення кваліфікації в галузі сталого розвитку навколишнього середовища, соціальної сфери та управління
University of Minnesota – Carlson School of Management

Сертифікат про підвищення кваліфікації в галузі сталого розвитку навколишнього середовища, соціальної сфери та управління

Minneapolis, США

2 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Підготуйтеся керувати стійкими рішеннями екологічних і соціальних проблем, з якими стикаються організації в Міннесоті та в усьому світі.

Сьогодні багато організацій прагнуть досягти потрійного результату — людей, планети та прибутку. Отримавши сертифікат про лідерство в сфері сталого навколишнього середовища, соціальної сфери та управління, ви зможете підготуватися до нагляду за досягненням цільових показників нульового чистого викиду та дотримуватися етичної практики в компаніях у Міннесоті та по всьому світу.

Розроблена в рамках співпраці між Школою менеджменту Карлсона, Школою зв’язків з громадськістю Хамфрі та Інститутом навколишнього середовища (IonE), програма Sustainable ESG Certificate зосереджується на державній політиці та концепціях сталого розвитку, що стосуються сучасної бізнес-позиції. Ви навчатиметеся у викладачів, які передають досвід у різних дисциплінах, що дозволить вам розробляти та впроваджувати вдосконалення ESG у різних сферах праці.

Курси/теми включають: зміна лідерства для екологічних, соціальних та управлінських дій; Основи науки сталого розвитку.

Співробітники наших корпоративних партнерських організацій автоматично мають право на 15% знижку на навчання.

Про Школу

Запитання