Keystone logo
University of Johannesburg Диплом з роздрібної торгівлі
University of Johannesburg

Диплом з роздрібної торгівлі

Johannesburg, Південно-Африканська Республіка

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 23 050 / per year *

На кампусі

* Вартість навчання за рік | Вартість проживання: 2500 доларів США на рік

Введення

Метою Advanced Diploma in Retailing є розвиток прикладних і практичних компетенцій випускника щодо набуття, розуміння та застосування принципів роздрібної торгівлі. Він забезпечує інтенсивну, цілеспрямовану та прикладну спеціалізацію в галузі роздрібної торгівлі, щоб гарантувати, що студенти мають глибоке та систематичне розуміння поточного мислення, практики, теорії та методології в галузі роздрібної торгівлі.

Причини навчання в UJ

  • UJ пропонує не тільки спеціальну програму під назвою First Year Experience, щоб допомогти студентам зорієнтуватися протягом першого року, але ми також пропонуємо Senior Student Experience, яка спрямовує студентів на роботу!
  • Скористайтеся можливістю брати участь у різноманітних видах спорту та тренуватися разом з олімпійцями та паралімпійцями на найсучасніших майданчиках, трасах та полях, або просто підтримуйте форму, приєднавшись до одного із тренажерних залів у кожному з наших 4 кампусів.
  • Станьте частиною молодого, яскравого та рухливого університету, який відображає та легко адаптується до прагнень нашої країни, зберігаючи глобальну актуальність завдяки численним міжнародним партнерствам.
  • 178 Кваліфікації, визнані на міжнародному рівні.
  • Приєднуйтесь до університету, який достатньо піклується, щоб зібрати понад 300 мільйонів рупій з початку 2016 року, щоб підтримати кампанію Missing Middle. UJ також гарантує, що понад 6 000 нужденних студентів мають два здорове харчування на день.
  • Навчайтеся в жвавому Золотому місті – економічному центрі Південної Африки. Приєднуйтесь до яскравої, космополітичної, прогресивної групи студентів і науковців на шляху до переосмислення майбутнього!
  • UJ пропонує приголомшливий досвід на території кампусу, незалежно від того, живете ви в одній із резиденцій UJ, проживаєте в будинках для відпочинку чи просто хочете поспілкуватися в студентських центрах у всіх кампусах.
  • Ми забезпечуємо здоров’я, безпеку та безпеку всіх наших студентів за допомогою наших медичних послуг на території кампусу та служб захисту UJ.
  • Чи знаєте ви, що протягом перших п’яти років існування UJ подвоїла цільову дослідницьку продуктивність і до сьогодні продовжує бити рекорди!

Прийом

Рейтинги

Результат програми

Про Школу

Запитання