University of Edinburgh Winter School

University of Edinburgh Winter School

University of Edinburgh Winter School

Введення

Ласкаво просимо до University of Edinburgh Winter School !

Зимова школа відбуватиметься в Інтернеті в 2021 році. Навчання в Единбурзькому університеті - це ідеальний спосіб розширити свій академічний та культурний кругозір в одному з 20 найкращих університетів світу (QS World University Rankings 2020).

Наша історія

Завдяки нашій багатій історії, відомим випускникам та видатним науковцям, ми маємо чим пишатися протягом багатьох століть як всесвітньо відомий університет.

Від нобелівських лауреатів та олімпійських чемпіонів до дослідників космосу та прем'єр-міністрів, Единбурзький університет впливав на історію, оскільки відкрив ворота своїм першим студентам у 1583 році.

Новаторські мислителі

Після шотландського Просвітництва 18 століття, університет розміщувався на передовій академічних кіл та критичного мислення.

Завдяки рішучості та наполегливості групи Единбурзької інтелігенції встановлені факти про світ сміливо і послідовно оскаржувались.

Серед цієї групи був Девід Юм, філософ, економіст та есеїст, відомий своїм філософським скептицизмом та емпіризмом; Джозеф Блек, хімік, який стоїть за відкриттям прихованого тепла та вуглекислого газу; і Джеймс Хаттон, "Батько сучасної геології".

142280_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Формування минулого, сьогодення та майбутнього

У нас є найдавніші британські літературні нагороди - премії Джеймса Тейта Блек і овечка Доллі, перша тварина, яку клонували з дорослої соматичної клітини.

Також тут, в Единбурзькому університеті, сера Артура Конан Дойла надихнули створити його горезвісний персонаж, Шерлок Холмс і Джеймс Янг Сімпсон піонізували анестетики завдяки своєму відкриттю властивостей хлороформу.

Зовсім недавно фізик-теоретик і заслужений професор Пітер Хіггс були спільно нагороджені Нобелівською премією з фізики за його передбачення Бозона Хіггса в 1964 році.

Завдяки численним досягненням своїх співробітників та студентів, Університет продовжує представляти передові дослідження, натхненне навчання та інноваційне мислення як свій головний дух, залучаючи деяких найбільших умів з усього світу.

Розташування

Розташування
  • Paterson's Land, Holyrood Road, , Edinburgh

Запитання