University of Applied Sciences in Wałcz

University of Applied Sciences in Wałcz

University of Applied Sciences in Wałcz

Введення

Університет прикладних наук в Валч є вищим навчальним закладом, який було засновано на 1 липня 2004 г. З тих пір фахівці були тут освіченими.

PWSZ в Валч пропонує повний інженерних програм тривалістю 6 або 7 семестрів і заочна бакалавра і. Існують наступні програми, здійснювані ми можемо запропонувати співробітництво в рамках: програма семи семестр бакалавра в галузі управління та технології виробництва, з чотирма спеціальностей на вибір:

 1. промислова логістика
 2. Програмування для верстатів і технологічних пристроїв
 3. Управління автоматичних виробничих систем

Шість семестр програми Педагогіка бакалавр пропонує чотири спеціальності:

 1. педагогіці з рано - шкільної освіти зосереджені на навчанні вчителів для інтегрованого дошкільного або початкової освіти,
 2. раннє освіту і спеціальна педагогіка - підготовка викладачів, здатних працювати з маленькими дітьми з порушеннями розвитку або ризиком інвалідності.
 3. педагогіці дитини і догляду молоді та ресоціалізації зосереджені на навчанні соціальних працівників, здатних справлятися з важкими підлітками і неповнолітніми,
 4. педагогіці догляду за літніми людьми і geragogy (eldergogy) зосереджена на навчанні соціальних працівників, здатних вирішувати всі життєві труднощі і складності щодо осіб похилого віку

Шість семестр програми бакалавра Фізкультура пропонує дві спеціальності:

 1. Особиста безпека і охорона майна
 2. Навчання Фізичне виховання з додатковою спеціалізацією в області лікувальної вправ.

Шість семестр програми бакалавра фінансів і бухгалтерського обліку пропонує фірмові страви:

 1. Банківська справа
 2. е-Фінанс
 3. Управління Державне управління
 4. Облік для менеджерів

Шість семестр програми бакалавра в області інформаційних технологій для бізнесу та адміністрації пропонує страви:

 1. Інтернет-технології
 2. ІТ-системи для управління

Програма адміністрування шести семестр бакалавра пропонує фірмові страви:

 1. Адміністрація Місцеве самоврядування
 2. Управління з питань громадської і національної безпеки

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

PWSZ в Валч динамічно розвивається з самого початку, і, не дивлячись на його "юний вік", став провідним вищим навчальним закладом в регіоні. Наші співробітники приходять з відомих університетів і коледжів з усього Польщі. Коледж розташований в двох комплексах будинків; нео-готична будівля з початку 20-го століття, а також колишніх армійських казарм поширився на площі 4,6586 га. ректораті, офіси інших органів влади та адміністративних установ, а також комп'ютерна лабораторія, деякі лекційні зали і аулу розташовані в історичному, нео-готичному будівлі. Більшість регулярних занять і лекцій проводяться в колишніх армійських казармах, які були модернізовані і адаптовані для навчальних цілей. Номери класу і лекції відрізняються високим стандартам і оснащені високоякісними мультимедійними засобами. У міру того як якість навчання є одним з пріоритетів в PWSZ в Валч, лабораторії і класи навчаються в невеликих групах, так і з використанням сучасних методів.

Ресурси Головна Бібліотека відкриті для студентів і співробітників. Вся бібліотека матеріал міститься в онлайн-каталогах. Існує Кар'єра офісу, а також Союз студентів і наукових груп студентів, які працюють в школі. Студенти можуть розвивати свої захоплення та інтереси. Під час навчання вони також набувають практичних навичок за рахунок участі в стажуванні і програм виробничого навчання. Протягом усього дослідження увага приділяється як теоретичних знань і практичних навичок, завдяки чому наші випускники користуються великим попитом з боку роботодавців.

PWSZ бере участь в Європейській програмі безперервного навчання Erasmus; а в 2007 році був наданий Erasmus Card.

Всі оцінки і кредити, отримані в ході досліджень на PWSZ в Валч перетворюються в ECTS (European Credit Transfer System) точок, завдяки чому існує можливість обміну студентами з університетами-партнерами та школи.

Хороша якість освіти є одним із пріоритетів у PWSZ, що робить школа для амбітних, совісних і талановитих людей. Ми забезпечуємо високі освітні стандарти і можливість досягти конкретних цілей. Спеціальності і спеціальностей на PWSZ в Валч полегшують проводить успішну кар'єру в команді привабливих робочих місць в Польщі, так і за кордоном. Існує гуртожиток для студентів; і, завдяки Кар'єра Office, ми також можемо запропонувати приватні зали.

ЛОКАЛІЗАЦІЯ

Місто Валч розташований недалеко від польсько-німецького кордону (150 км.) І перетинає основних комунікаційних доріг; від перетину кордонів в Щецині і Свіноуйсьце в Бидгощі, Варшава і furtherto східного кордону (route10) від перетину кордонів в Сьвєцко і Слубіце (Франкфурт) в Гданськ, Ельблонг і далі до Калінінграда (маршрут 22) з Сілезії, Познань Колобжег і Кошалін ( маршрут 178) Wałcz розташований в центрі Wałeckie озера Distric (Pojezierze Wałeckie), в прекрасному районі 150 озер. Саме місто розташоване між двома озерами, з додатковими невеликими озерами, розкиданих навколо. Wałcz оточений пишними, древніми лісами з декількома пам'ятками природи. Весь Озерний край знаходиться під екологічним захистом.

Туристичні, рекреаційні та екологічні послуги міста роблять його ідеальним місцем для любителів природи і активних людей. Wałcz і його околиці забезпечують ідеальні умови для будь-якої форми туристської діяльності; ходьба, їзда на велосипеді, катання на конях, вітрильний спорт або каное.

Центральний спортивний центр - Олімпійські ігри Підготовка Центр розташований в місті. Спортсмени з усієї країни приїжджають сюди для проведення спортивних заходів. PWSZ студенти також практикують в Центральному спортивному центрі.

Розташування

 • Rektorat (Rector's Office) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu ul. Bydgoska 50, 78-600, Walcz

Запитання