Keystone logo
© Elisava
Universitat de Vic – Study Abroad

Universitat de Vic – Study Abroad

Universitat de Vic – Study Abroad

Введення

Ми молодий університет, офіційно визнаний парламентом Каталонії в травні 1997 року. Ми хочемо відігравати роль у розвитку Європи та ширшого світу на наших міцних каталонських коренях. Від самого початку UVic-UCC сприятиме академічній якості та сприятливому контексту для навчання, орієнтованого на студента. Наші навчальні програми пропонують якість та контакт зі студентами, як це потрібно для Європейського простору вищої освіти. Ми також відчуваємо сильну відданість Каталонії – її університетській системі, мові та культурі – та регіональному розвитку, де ми надаємо послуги за межами Барселони та сприяємо сталому майбутньому.

UVic-UCC підпорядковується Fundació Universitària Balmes, рада керуючих якої має більшість представників міської ради Віка та Женералітату Каталонії. Ця комбінована модель незалежного управління та громадського контролю гарантує гнучкий, підзвітний та ефективний уряд.

Наше покликання до державної служби, як зазначено в установчому парламентському тексті про UVic-UCC, відображається у фінансовій підтримці Женералітату та участі UVic-UCC у каталонській схемі зарахування до державних університетів.

Навчатися за кордоном

Академічні програми

Ця програма орієнтована на іноземних студентів, які бажають провести один або два семестри в Барселоні або Вік. UVic-UCC пропонує курси іспанської мови, які можна поєднувати з іншими курсами за вибором англійської мови у сфері бізнесу, комунікації та дизайну.

Міжнародні літні курси

Університет Вік – Центральний університет Каталонії пропонує інтенсивні академічні літні програми в поєднанні з культурними та соціальними заходами в центрі жвавого міста Барселони. Ці курси з червня по кінець липня можна передати за академічний кредит. Тривалість кожного курсу залежить від програми.

Це унікальна можливість зосередитися на певній темі та глибоко вивчити її та відчути динамічне, багатокультурне середовище Барселони.

Програми короткочасного перебування

Університет Вік – Центральний університет Каталонії пропонує короткочасні академічні програми в галузі освіти, мистецтва та гуманітарних наук, соціальних наук, науки, експериментальних наук, технологій, техніки та наук про здоров’я. Програми виключно академічні. Тривалість курсів залежить від змісту та планування програми.

Індивідуальні курси

Університет Вік – Центральний університет Каталонії пропонує спеціальні курси для груп іноземних студентів та викладачів у сферах освіти, мистецтва та гуманітарних наук, соціальних наук, науки, експериментальних наук, технологій, техніки та наук про здоров’я. Програми можуть бути виключно академічними або поєднуватися з культурними відвідинами та екскурсіями. UVic-UCC може організувати всі види додаткових послуг, таких як проживання, транспорт, екскурсії та відвідування цікавих організацій і підприємств. Тривалість курсу можна регулювати відповідно до ваших потреб.

Загальні дані

 • Створено 21 травня 1997 року
 • Незалежний університет з державним наглядом
 • Керується радою Університетського фонду Балмес
 • Ректор: Хосеп-Еладі Баньос

Розташування

 • Vic

  c/ Dr Junyent, 1, 08500, Vic

  • Barcelona

   Carrer de Pujades,118, 08005, Barcelona

   • Vic

    Carrer de la Sagrada Família, 7, 08500, Vic

    Запитання