Universitat de Vic

Universitat de Vic

Universitat de Vic

Введення

Університет Вік - Центральний університет Каталонії виникла з регіональної та громадянської ініціативи продовжувати університетську традицію, що сягає часів Середньовіччя. Університет Вік - Центральний університет Каталонії - державний університет, що знаходиться під приватним управлінням. Він надає державну службу в галузі викладання, досліджень та передачі знань у своїх галузях знань.

Його місією є розвиток знань та інновацій для обслуговування регіону, і він має відмінне міжнародне покликання. Він фокусується на студентах та їх всебічному навчанні та прищеплює цінності індивідуальної творчості, професійної суворості та соціальної відданості. UVV-UCC тісно пов'язаний з місцевим середовищем та культурним, соціальним та економічним прогресом Каталонії.

Модель навчання

Модель навчання в університеті Вік - Центральний університет Каталонії забезпечує повне особистісне зростання та професійний розвиток студентів, які підтримуються протягом усього навчання та забезпечуються персоналізованим викладанням. Навчання організовується за допомогою командної роботи між викладацьким складом та всіма іншими сферами університетської громади.

Багатомовна освіта

УВік вважає багатомовний тренінг ключовим для мобільності студентів і персоналу, а вивчення мов і культури є відмінним способом отримати більш широке розуміння сучасного світу. Тому всі ступені бакалаврату включають в себе ряд курсів англійської мови для професійних цілей.

Наукова діяльність

Двадцять п'ять дослідницьких груп, шістнадцять з яких визнані урядом Каталонії, а одинадцять кафедр досліджень здійснюють наукову діяльність УВІК-КУК з чіткою метою генерувати знання та передавати їх суспільству.

Міжнародний профіль

UVic-UCC має угоди про обмін з університетами та установами у сорока країнах у всьому світі та докладає зусиль для того, щоб студенти-міжнародники в UVic-UCC почували себе як вдома, а невеликий розмір університету означає більше можливостей для взаємодії студентів та персоналу, сприяння навчанню та особистісному розвитку. UVic-UCC відповідає потребам міжнародних студентів через відділ міжнародних зв’язків та послуги студентів.

Міжнародний кампус "UVic-UCC" - це побіжна організація заходів, що проводяться ультрафіолетовим процесом, спрямованих на міжнародну громадськість: забезпечення мобільності та програм обміну, безперервної освіти та проектів міжнародного співробітництва.

Крім того, він пропонує також програми «Навчання за кордоном» в Барселоні, інтенсивні літні програми в поєднанні з культурними та соціальними заходами та спеціалізовані курси для закладів.

Соціальна та професійна інтеграція

UVic-UCC приймає практичний підхід до викладання, відкритий і реагує на мінливі потреби суспільства і бере активну участь у забезпеченні задовільного професійного розміщення (іспанською) випускників.

Викладання інновацій

UVic-UCC має Центр інновацій та навчання (CIFE) (на іспанській мові), що сприяє навчанню викладачів університету впродовж усього життя, плануванню навчання та розвитку інновацій для підвищення якості викладання.

Соціальні та територіальні зобов'язання

УВік - це місцевий університет, присвячений економічному і соціальному розвитку навколишнього регіону і Каталонії (іспанською), завдяки своїй діяльності в галузі викладання, наукових досліджень і передачі знань, перейнятими особливим європейським і міжнародним покликанням.

Етичний кодекс

У UVic-UCC та Balmes University Foundation етична поведінка ґрунтується на трьох цінностях: індивідуальна відданість, неупередженість та наукова істина. Етичний кодекс університету (на іспанській мові) складається з дванадцяти загальних принципів, спрямованих на підвищення обізнаності людей про необхідність етичної поведінки та їх обов'язків як членів спільноти УВік-КУК та Фонду університету Бальмес.

Університет Вік - центральний університет Каталонії

 • Докторський коледж
 • Факультет ділових і комунікаційних досліджень
 • Факультет освіти, перекладу та гуманітарних наук
 • Факультет медичних наук і добробуту
 • Факультет науки і техніки
 • Факультет наук про здоров'я в Манрезі (федеративний центр)
 • Медичний факультет (федеральний центр)
 • Факультет соціальних наук в Манреса (федеративний центр)
 • БАУ. Коледж дизайну (партнерський центр)
 • EADA, Школа управління та адміністрації (партнерський центр)
 • ESERP - Барселонська школа бізнесу та соціальних наук (партнерський центр)

Розташування

Розташування
 • Via Augusta, 123, 08006, Barcelona

 • Carrer de la Sagrada Família,7, 08500, Vic

Запитання