© Universität Augsburg
Universität Augsburg - Summer Program on European and International Economic Law

Universität Augsburg - Summer Program on European and International Economic Law

Universität Augsburg - Summer Program on European and International Economic Law

Введення

Університет Аугсбурга є порівняно молодим університетом. Він був заснований у 1970 році Вільною державою Баварія як «Reformuniversität» (Університет реформ). Університет успішно використав пов’язані з цим можливості для динамічного розвитку та орієнтації власного профілю на виклики сьогодення та майбутнього.

Спочатку зосереджуючись на праві, економіці, соціальних і гуманітарних науках, Університет Аугсбурга постійно доповнював і розвивав перспективні галузі природничих і технічних наук. З моменту створення свого восьмого факультету, медичного факультету, університет пропонує повний спектр предметів і навчальних програм.

Мережевий університет

Це розширення супроводжувалося і супроводжується університетом, який відточує свій профіль у дослідженні та навчанні. Завдяки міжфакультетським і міжфакультетським сферам діяльності та налагодженню мереж Аугсбурзький університет зі своїм міждисциплінарним дослідницьким досвідом може сьогодні внести переконливий внесок у вирішення великих, складних питань сьогодення та майбутнього – на національному та міжнародному рівнях.

Широкий вибір курсів

Це приносить користь не в останню чергу 20 000 студентів у приблизно 40 програмах бакалавра та державних іспитів і 50 програмах магістра. Дослідницькі програми навчання відкривають шлях до наукової кар’єри, а також забезпечують найкращу кваліфікацію для вступу до професійної практики на академічному ринку праці.

Студмістечко з парком

Дослідження та викладання користуються зручностями, які передбачає університетське містечко. Окрім медичного факультету, усі заклади розташовані в компактному місці на південь від центру міста Аугсбург, який включає просторий парковий ландшафт, включаючи "Uni-See" (університетський ставок). Короткі відстані забезпечують як легкий обмін між дослідниками, так і хороші умови для студентів.

Привабливий регіон

Як місто середнього розміру зі значущим минулим і бурхливим сьогоденням, а також як метрополія привабливого регіону в передгір'ях Альп, сам Аугсбург пропонує всім, хто тут навчається і працює, особливо високу якість життя. Крім різноманітної культурної діяльності та дозвілля, регіон також пропонує випускникам привабливі можливості кар’єрного росту.

Розташування

  • Augsburg

    Universitätsstraße,2, 86159, Augsburg

    Запитання