Universidade Ibirapuera (UNIB)

Universidade Ibirapuera (UNIB)

Universidade Ibirapuera (UNIB)

Введення

Вже більше 40 років, університет пропонує Ібірапуера міцну основу досвід, накопичений у минулому, сьогоденні реальність практику і увага до майбутнім можливостям, щоб навчити своїх фахівців.

Мета полягає в підготовці лідерів: ті, хто в змозі винайти зміни і пропонувати рішення.

Роки історії показують, що тисячі студентів, співробітників та викладачів беруть участь у інноваційної освітньої проекту і орієнтована на керівників навчальних, на основі вимог ринку і соціальних цінностей.

Приклади, що підтверджують до освітнього переваги, пропонованих університетом Ibirapuera предостатньо. Вони включають в себе інвестиції і стимули, досягнутий у галузі наукових досліджень, одним із стовпів діяльності університету. Інститут підтримує групи, утворені сертифікованих викладачів дослідників з Національного науково-дослідного ради і технології (НДІ).

Ми також можемо виділити курсів магістра права і стоматології, як рекомендовано мисами.

Це ще можна говорити про соціальну відповідальність шляхом надання безкоштовної допомоги малозабезпеченим людям у клініках університету.

Підкреслюючи заклопотаність Ібірапуера університету з утворенням студента, ми можемо відзначити, що установа інвестує в інноваційній викладання і пропонує студентам, а також студентські курси, технологічні курси і розширення з міждисциплінарної зору гуманістичної та загальної освіти.

Будь це також лідер свого майбутнього. Університет Ібірапуера готовий допомогти вам забезпечити академічну і професійну життєвого успіху.

Розташування

  • São Paulo

    Av. Interlagos, 1329 - Chácara Flora, São Paulo - SP, 04661-100, Brazil, , São Paulo

    Запитання