Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Введення

Установа несе в своїй історії майже 50 років, заклопотаність з приводу будівництва знання їх академічні, і бути готовим, щоб спростити процес навчання. Адепт в сучасній концепції навчання, які цінує суспільний інтерес, поважає індивідуальні відмінності і сприяє колективні дії і міждисциплінарних проектів, в рамках всесвіту характеризується збагачення співіснування культурного розмаїття.

Univille визнає, що його перспектива збільшує всякий раз, коли поважає і приймає відмінності. Множина, як життя, зрозуміти, що середа з різноманітністю ідей, культур, вірувань і знань забезпечує баланс і можливостей всесвіт.

Університет вважає, що мудрість отримується з плином часу, у подоланні викликів та передачі знань, так що спонукає людей жити своїм досвідом та дізнатись безліч знань, які є в кожному шляху.

Univille, кожен день, закликає людей, щоб зустрітися і досягти своїх цілей. Розуміє, що все має свою причину буття і, через розмаїття ідей і культур, він вважає, що люди можуть виявляти і будувати свою справжню мету.

Університет розглядає освіту в коледжі в докторантуру і є єдиним університетом на півночі Санта-Катаріна. У 50 років історії, зміцнив свою роль в якості посилання в навчанні і як погляд на формування основних проблем місцевого співтовариства.

Будьте Univille вас теж!

Місія, Бачення і принципи

Місія

Сприяння гуманістичну та професійне навчання посилання для суспільства, що працюють в викладацької, наукової та розширення і внесок у стійкий розвиток.

Вид Це національно визнаних як коледжі, стійкого, інноваційного, інтернаціоналізації та посилання в викладацької, наукової та розширення.

Інституційні цінності та принципи

Громадянство: автономія, цілеспрямованість, мотивація, благополуччя і відповідальність демократичної участі сприяти особистісному та соціальному розвитку.

Інтеграція: кооператив і спільні дії з внутрішніми і зовнішніми спільнотами побудувати загальне благо.

Інновації: влада для створення і перетворення наукових знань в галузі сталого рішення для внутрішньої і зовнішньої середовищі сприяє соціально-економічному розвитку.

Екологічна відповідальність: управління ресурсами і дій, передбачених екологічного балансу на користь поліпшення якості життя.

Мети

Підготовка та розповсюдження наукових, технологічних, художнього та культурного спрямована на соціальне благо. Інновації відповідально, щоб розширити доступність і перебування студента в установі. Здійснення дій з управління, які прагнуть поліпшити якість трудового життя. Інтеграція нових концепцій і технологій для освітніх процесів, наукових досліджень та розширення. Розробка і поліпшити критичну, розслідуванню та інтерактивний дух з внутрішніми і зовнішніми спільнотами.

Розташування

  • R. Ministro Calógeras, 439 - Centro Joinville - SC, , Joinville

Запитання