Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Введення

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Департамент іноземних мов та культур пропонує високоякісну іспанську програму міжнародній спільноті та іноземцям, які проживають у Колумбії. Заняття проводяться в університетському містечку в академічному, безпечному та відмінному сервісному середовищі.

Школярі, студенти університетів та коледжів, молодь, дорослі, професіонали та керівники знайдуть наші курси кращим варіантом для покращення комунікативних навичок мови та матимуть можливість дізнатися про колумбійську та латиноамериканську культуру.

Всі курси іспанської мови доповнюються великою різноманітністю культурних заходів та позакласних курсів, які збагачують досвід. Учасникам також пропонується гнучкість у кількості тижнів, які вони хочуть вивчити, та дату початку курсу. Заняття починаються щотижня в понеділок.

Вивчайте іспанську мову з нами. Закохалися в Колумбії та її культурі.

Про наші курси

Ви будете працювати на 4 мовних навичках: писати, говорити, читати і слухати (ви будете практикувати весь час новий словник і граматику). Ми надамо вам посібники класу, так що вам не доведеться купувати додаткові матеріали; Вам просто знадобиться словник.

Наші курси дуже гнучкі, ви можете вибрати, скільки тижнів вивчати і коли починати. Заняття починаються кожного понеділка, тому ви можете вибрати дату початку курсу.

У нас є різні курси, які можна вибрати:

  • Загальний курс іспанської мови (15 годин іспанської мови на тиждень)
  • Інтенсивний курс іспанської мови (20 годин іспанської мови на тиждень)
  • Загальні курси іспанської волонтерської роботи
  • Один на одне заняття

Ціни

Вартість варіюється в залежності від кількості тижнів, які ви будете навчатись у нас, і типу, який ви, звичайно, візьмете.

Ви можете приєднатись до деяких курсів, які проводить Університед де Ла Сабана для своїх студентів. Дайте нам знати, які теми вас цікавлять, щоб ми змогли знайти вам курс. Цей курс не матиме оцінок, він лише для відвідування, і це не передбачає додаткових витрат.

* Це стосується лише студентів, які залишаються 2 місяці і більше.

Раз на тиждень ми плануємо необов'язкові культурні заходи, такі як відвідування музеїв, природних парків, центру Боготи, ресторанів, а також інших. * У вартість включено лише деякі види діяльності.

Один раз на тиждень проводяться класи латиноамериканських танців. Ніяких додаткових витрат на цю діяльність.

128658_rsz_eliott-reyna-jcepn62owl4-unsplash.jpg

Розташування

Університет розташований у місті Чіа, всього за 7 кілометрів від Боготи. Він має гарний кампус з прекрасними зручностями.

У Ла-Сабані існує велике академічне середовище і багато різних заходів. Крім того, Богота - це космополітичне місто, яке пропонує відвідувачам багато варіантів для розваг, спорту, нічних клубів, ресторанів і заходів.

Як записатись зараз?

1. Заповніть реєстраційну форму.

2. Зробіть тест на розміщення (через Skype або на сайті). Для того, щоб визначити рівень іспанської мови, нам потрібно буде запланувати співбесіду з skype, це займе 15 хвилин. Будь ласка, повідомте нам, який день працює краще для вас.

3. Зробіть оплату курсу (кількість вибраних тижнів). У випадку, якщо ви вже почали програму і вирішили збільшити кількість тижнів, вартість за тиждень буде дешевше.

Оплата може бути здійснена:

Банківський переказ: зверніться, будь ласка, до кодів Університету, з якими Ви можете здійснити платіж у банку за вашими перевагами у вашій країні.

Для оплати в колумбійському песо ви можете:

1. Депозит в будь-якому банку Bancolombia в Колумбії

2. Готівкою або кредитною карткою в університеті

Після здійснення платежу, будь ласка, надішліть копію на мою електронну пошту, і я надішлю вам лист-акцепт та сертифікат університету для вашої візи, якщо це необхідно. Також надішліть нам копію паспорта.

4. Отримати PIP (дозвіл на в'їзд та постійність) або студентську візу.

Якщо ви збираєтеся перебувати в Колумбії менше 3 місяців, і ви проживаєте в країні, яка не потребує туристичної візи, щоб відвідати Колумбію. Будь ласка, надрукуйте лист про акцепт і покажіть його Імміграційному службовцю в аеропорту Ель Дорадо в Боготі; Ви отримаєте штамп 5 PIP у вашому паспорті, що означає "Дозвіл на в'їзд та перманентність" і використовується для людей, які збираються робити короткі курси. Ці два варіанти дозволяють навчатися в Колумбії.

5. Мати медичну страховку та політику на випадок нещасних випадків з міжнародним покриттям і доступною на час, коли ви плануєте залишитися в країні, і відправити відскановану копію на цю адресу електронної пошти:

112174_WhatsApp-Image-2019-01-16-at-12.34.35-PM-1.jpg

Розташування

  • Chía

    Campus del Puente del Común, Km. 7, Autopista Norte de Bogotá. Chía, Cundinamarca, Colombia., , Chía

Запитання