Keystone logo
United Bicycle Institute

United Bicycle Institute

United Bicycle Institute

Введення

В United Bicycle Institute ми пропонуємо найрізноманітнішу програму велосипедів у світі. З 1981 року ми пропонуємо курси механіки велосипедів протягом одного та двох тижнів. З 1991 року ми пропонуємо спеціальні курси з побудови каркасів, що дозволяють випускникам спілкуватися з лідерами галузі та працевлаштуваннями, а також отримувати сертифікат після закінчення середньої школи. Ми приймали студентів з більш ніж 45 країн і допомагаємо навчати ветеранів за допомогою нашої програми пільг для ВА.

Від нашого ультрадосвідченого факультету до нашого неперевершеного місця в Південному Орегоні, більше ніде не можна отримати освіту для велосипедів, подібну до UBI.

Ми перебуваємо на передових напрямках механіки, каркасного будівництва, цехового господарства та іншого більше 35 років, тобто ваш час роботи в UBI ставить вас на перше місце в галузевих знаннях та методах. Ніде більше ви не можете отримати однаковий коефіцієнт викладання студентів, однакові індивідуальні вказівки або ті самі сертифікати, які будуть слідувати за вами протягом вашої кар'єри з обслуговування велосипедів.

Розташування

  • Ashland

    Williamson Way,401, 97520, Ashland

    Запитання