Keystone logo
© UNISG
University of Gastronomic Science of Pollenzo

University of Gastronomic Science of Pollenzo

University of Gastronomic Science of Pollenzo

Введення

University Of Gastronomic Sciences , заснований у 2004 році міжнародною некомерційною асоціацією «Повільна їжа» у співпраці з італійськими регіонами П’ємонт та Емілія-Романья, є визнаною на міністерському рівні приватною некомерційною установою.

Його мета - створити міжнародний науково-освітній центр для тих, хто працює над оновленням методів ведення сільського господарства, захистом біорізноманіття та побудовою органічних взаємозв’язків між гастрономією та аграрною наукою.

Університет формує гастрономів, нових професійних діячів з мультидисциплінарними навичками та знаннями в галузі науки, культури, політики, економіки та екології харчових продуктів, працюючи над їх застосуванням у виробництві, розподілі та сталому споживанні.

Студенти UNISG, які приїжджають з усього світу, отримують динамічний досвід у кустарному та промисловому виробництві продуктів харчування завдяки безкоштовній науковій та гуманітарній освіті, сенсорному навчанню та практичному навчанню під час навчальних поїздок по п’яти континентах.

Особливості кампусу

UNISG знаходиться в комплексі під назвою Агентство Полленцо, збудованому на замовлення короля Карло Альберто Савойського в 1832 році. Було побудовано чотирнадцять фермерських будинків, будівлю Агентства, вежу з видом на церковну площу і, нарешті, неоготичну парафію Сан-Вітторе.

Економічним і фінансовим центром маєтку Поллентіна було Агентство, яке, згідно з намірам короля Карло Альберто, мало стати зразковою фермою, де проводитимуться експерименти для підвищення прибутковості сільськогосподарської діяльності. Карлоальбертинський відбиток зберігся до наших днів, відрізняючи його архітектуру, кольори та міську структуру.

Сьогодні комплекс Pollenzo Agency є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – «Резиденції Savoy».

Лабораторія сенсорного аналізу

Лабораторія сенсорного аналізу та споживчих наук присвячена навчанню, дослідженням і діяльності третьої місії.

У структурі проводяться практичні заняття, передбачені курсами «Сенсорний аналіз» і «Наука про споживача», присвячені всім студентам, які навчаються на трирічному, магістерському та магістерському курсах університету. Під час практичних занять студенти вивчають основні методи сенсорного аналізу харчових продуктів і напоїв, щоб порівняти та оцінити якість харчових продуктів та їх модифікації під час зберігання. Крім того, лабораторія часто використовується студентами для дипломних робіт, які передбачають частину, пов'язану з вивченням сенсорного сприйняття. Крім того, студенти часто добровільно беруть участь у різних дослідницьких проектах, в яких бере участь персонал лабораторії.

Харчова лабораторія Pollenzo

Лабораторія Pollenzo Food Lab Університету гастрономічних наук — це лабораторія, яка займається вивченням і прикладними дослідженнями гастрономічних перетворень. Він займається навчанням – наприклад, розробляє та керує магістрами прикладної гастрономії: Кулінарне мистецтво – академічні дослідження, консультації для компаній і третя місія.

Банк вина

Банк вина (Banca del Vino) має давню співпрацю з Університетом гастрономічних наук. Wine Bank організовує та проводить майстер-класи та дегустації вин для студентів, а також пропонує вправи з формування команди та інші заходи, пов’язані зі світом вина.

Бібліотека та кабінет

Бібліотека UNISG у Полленцо була відкрита в 2004 році для підтримки студентів університету та завдяки великій колекції книг і журналів служити ресурсом для постійних гастрономічних досліджень.

  Стипендії та фінансування

  Italian Students

  Кількість звільнень від сплати збору Сума звільнення від комісії в євро Дохід (ISEE) і майно (ISPE) для подання заявки на стипендію в євро
  ISEE (дохід) ISPE (власність)
  1 15 500 євро
  (повне звільнення від плати)
  плюс студентське житло
  і обід в
  Академічні таблиці
  ≤ 26,306 ≤ 57,188
  3 10 000 ≤ 36,600 ≤ 76,200
  5 5 000 ≤ 42,800 ≤ 78 000

  Неіталійські студенти

  Хто може претендувати на стипендію Кількість звільнень від сплати збору Сума звільнення від комісії в євро Дохід (ISEE) і майно (ISPE) для подання заявки на стипендію в євро
  ISEE (дохід) ISPE (власність)
  Неіталієць
  громадян з низ
  країни доходу
  або нижній середній
  дохід або верх
  із середнім доходом
  країни згідно
  до Світового банку
  5 15 500 євро
  (повне звільнення від плати)
  плюс студентське житло
  і обід в
  Академічні таблиці
  ≤ 26,306 ≤ 57,188
  Усі неіталійці
  громадян
  5 10 000 ≤ 36,600 ≤ 76,200
  Усі неіталійці
  громадян
  2 5 000 ≤ 42,800 ≤ 78 000

  Студенти можуть подати заявку, якщо:

  • вони подали заявку під час першої або другої вступної сесії (березень або травень 2024 р.)
  • були прийняті на перший курс курсу для отримання ступеня на 2024/2025 ay з мінімальним вступним балом 70/100
  • їхні суми ISEE (дохід)/ISPE (майно) не перевищують обмежень, зазначених у таблиці

  Дедлайн подачі заявок на стипендію: 21 травня 2024 року

  З 2004 року понад 260 студентів із 40 країн скористалися стипендіями, запропонованими Університетом гастрономічних наук.

  Over the years UNISG has invested over 9.5 million euros in scholarships, an effort that underlines the university’s commitment to placing the values of Merit and the Right to Education before geographical origin, social extraction, and economic possibilities of the students.

  Businesses, organizations, and foundations have contributed over €3 million to the fund, investing in the education of a new generation of Gastronomes who can play an active, leading role in the local development of their home countries and bring about cultural and political change through food.

  Campus Life & Facilities

  Навчальні поїздки UNISG

  Навчальні поїздки в UNISG — це навчальні інструменти, які дають студентам унікальний доступ до знань про гастрономічні культури світу .

  Основні моменти під час цих подорожей зосереджені навколо порівнянь між протилежностями : масштабом і географією (малий масштаб проти промисловості, сільська місцевість проти міста) та виробництвом (нові тенденції та методи масового виробництва проти ремісничих традицій).

  Студентські асоціації

  ASSGAssociazione Studenti di Scienze Gastronomiche (Студентська асоціація гастрономічних наук) у двох словах спрямована на покращення якості життя на кампусі (тобто Pollenzo та Bra) для всіх студентів UNISG . На даний момент це досягається шляхом організації заходів та заходів, надання унікальних послуг, таких як житло, а також запитів на спеціальні знижки для студентів.

  Місцевий – наш продуктовий магазин

  Натхненна бажанням Карло Петріні повернути продовольчі магазини в історичні центри міст, ідея Local набула форми у співпраці зі студентами UNISG на курсі Systemic Food Design: проект із заохочення дрібної роздрібної торгівлі та місця для щоденних покупок, що пропонує добре продуманий вибір місцевих продуктів і визнає цінність кустарних виробників.

  За прилавком, вітаючи клієнтів, пропонуючи поради та дегустації, стоять двоє колишніх студентів, гастрономів , які втілюють на практиці те, що вони вивчали на лекціях і навчилися під час навчальних поїздок по всьому світу.

  Життя в бюстгальтері

  Університет гастрономічних наук розташований у Полленцо, невеликому містечку в місті Бра, розташованому приблизно за 6 км від центру міста та обслуговується автобусним сполученням. Присутність наших студентів у Бра створила міжнародну атмосферу в місті, і студентське життя між Бра та Полленцо може бути дуже насиченим завдяки різноманітним заходам, організованим студентською спільнотою.

  Розташування

  • Pollentia

   Piazza Vittorio Emanuele II, 9, 12042, Pollentia

  Запитання