Keystone logo
University of Pavia

University of Pavia

University of Pavia

Введення

University of Pavia . Просування знань з 1361 року

University of Pavia є одним із найстаріших академічних закладів світу . Він був заснований у 825 році як «Школа права, риторики та вільних мистецтв» королем Лотаром I, а в 1361 році він був офіційно заснований як «Universitas Studiorum» імператором Священної Римської імперії Карлом IV. Завдяки реформам, здійсненим у 18 столітті імператрицею Марією Терезією Австрійською та її сином Йосипом II, University of Pavia став одним із провідних у Європі, маючи вражаючу кількість відомих випускників, відомих академіків та Нобелівських премій .

Нині University of Pavia — це університет, орієнтований на інтернаціоналізацію, який бере участь у угодах із всесвітньо відомими установами, передовий дослідницький університет , який сприяє інноваційним міждисциплінарним проектам, та університет, орієнтований на роботу, який створює потужні мережі та великі можливості для бізнесу.

Особливості кампусу

Павія: кампус міста

Місто Павія, розташоване в регіоні Ломбардія , лише за 30 км на південь від Мілана, пропонує жваве, справжнє, спільне та безпечне середовище з високою якістю життя. Павія є столицею родючої провінції Павія , яка відома різноманітними сільськогосподарськими продуктами, включаючи вино, рис, злаки та молочні продукти, і розташована в центрі виробничого району Італії . Захоплення залишається неушкодженим лабіринтом вузьких вулиць, старовинних церков та елегантних будівель, які межують з річкою Тічіно . Незліченні події, фестивалі, виставки, концерти, місця зустрічей та спортивні змагання поєднуються, щоб запропонувати студентам унікальний досвід університету.

Проживання: University of Pavia College System

Унікальна в Італії колегіальна система Павії складається з 22 резиденцій , в яких навчається приблизно 2000 студентів.
Проживання в університетській резиденції дає можливість належати до спільноти, де академічні досягнення, традиційні заходи, вечірки та спортивні змагання відіграють ключову роль. Детальніше на сторінці Проживання .

  Стипендії та фінансування

  Плата за навчання та фінансова підтримка

  Плата за навчання в UNIPV залежить від доходу сім'ї студента та країни походження та коливається від 156 до 4500 євро. Студенти з-за меж ЄС, які проживають за кордоном і мають навчальну візу, також можуть сплачувати фіксовану ставку, визначену відповідно до їх громадянства, яка коливається від 400 до 4500 євро на рік. Докладніше на сторінці плата за навчання .

  University of Pavia пропонує кілька видів стипендій/фінансування на суму до 6000 євро на рік на студента. Докладніше на сторінці фінансування .

  Campus Life & Facilities

  37 академічних бібліотек; 1 спортивний центр із 3 багатоцільовими тренажерними залами, 1 полем для регбі, 1 футбольним полем, 2 майданчиками для пляжного волейболу та багатьма іншими; Служба консультування з питань кар’єри, керована Орієнтаційним центром університету; Студентський Unipass: річна автобусна картка для студентів з супер вигідна ціна (20 євро на рік)

  Розташування

  • Pavia

   Corso Strada Nuova, 65

   • Milan

    Milan, Італія

    Запитання