Brawijaya University

Brawijaya University

Brawijaya University

Введення

Університет Brawijaya (UB) розташований в місті Маланг, провінція Східна Ява, Індонезія. UB був офіційно оголошений президентом 5-й Республіки Індонезія січня 1963 року. Є 11 факультетів і 1 проходить в UB.

VISION:

Щоб бути видатний університет і відігравати активну роль в якості агента зміни в суспільстві за допомогою освіти, науково-дослідні та громадські послуги відповідає національним і міжнародним стандартам.

МІСІЯ:

Для проведення професійного навчального процесу навчання. Для того, щоб підвищити обізнаність про існування Божого творіння і визнання прав людини та інших живих істот. Для проведення навчального процесу, який навчає студентів високою кваліфікацією випускників і кваліфікованих фахівців. Для того, щоб вводити нововведення, розвивати і поширювати науки і технології, розширити можливості добробуту громад і зміцнення національної культури.

Цільовий показник розвитку

Розвиток UB спрямована до World Class, підприємницький університет, який визначається на підставі бачення, місії та цілей УБ Три аспекти проблем є: підтримка зусиль для подолання бідності та безробіття, доступ до вищої освіти, а також утворення глобалізації.

мети

Для отримання високої якості випускників з вірою в Єдиного Всевишнього Бога, з визначенням постійно вчитися, мати широкий кругозір, підтримувати дисципліну і робочий дух, і здатні конкурувати на міжнародному рівні Для розвитку науки, техніки і мистецтва, з метою сприяння культурному розвитку Для того, щоб мати потенціал в розширенні можливостей співтовариства щодо розв'язання проблем розробки концепції із застосуванням наукових методів

Право на отримання для прийому:

Ви будете розглядатися як міжнародний заявником, якщо ви не тримаєте індонезійський громадянство. Для того, щоб мати можливість отримати допуск, кандидати повинні продемонструвати хорошу академічну компетентність, яка довела з високою академічної успішності.

Міжнародні заявники повинні звернутися безпосередньо до Університас з Brawijaya, подавши набір необхідних документів (див блок-схема процедури допуску). Міжнародні заявники, як правило, не потрібно, щоб сидіти для випробування на вхід для прийому, якщо спеціальне умова не відбувається.

Право на отримання допуску ґрунтується на оцінці столу, проведеного атестаційної комісії про допуск УБ на вашому успішності.

Міжнародні заявники повинні відповідати академічним, мовним вимогам і зобов'язуються дотримуватися конкретні правилами індонезійського уряду, пов'язані з політикою освіти для того, щоб подати заяву на отримання ступеня в Університеті Brawijaya.

Коротка історія Universitas Brawijaya

Ім'я Університас Brawijaya (Brawijaya університет) було надано Президентом Республіки Індонезії через провід немає. 258 / K / 61 було відправлено на 11 липня 1961 року. Ця назва походить від назви королів Маджапахита, великого королівства в Індонезії з 12 по 15 ст.

UB перетворений в державний університет на 5 січня 1963 роки після указу президента раніше виданого в тому ж році. Ця дата була пізніше оприлюднений в якості річниці UB (зокрема, під назвою Dies Natalies серед індонезійських членів академічної спільноти).

Раніше Університас Brawijaya був публічно відомий з абревіатурою UNBRA, а потім UNIBRAW. На засіданні Університас Brawijaya Сенату по 17 березня 2008 року, UB був відкритий в якості офіційного абревіатурою Universitas Brawijaya.

Гімн УБ була написана студентом факультету ветеринарії і тваринництва під назвою Yanardhana в 1963 році, в той час як Марс УБ був складений Лилик Sugiarto в 1996 році. Обидві пісні і раніше часто співаються до цих пір.

UB кампус розташований в місті Маланг, Східна Ява, в стратегічному місці, можна легко дістатися на громадському транспорті. З деревами, що ростуть у всіх куточках університетського містечка і прохолодне повітря Маланг, UB дійсно є дуже свіжий університетського містечка. Як місто освіти, Маланг швидко розвивається. Це, здається, невіддільна від слави Східна Ява в минулому.

Сьогодні UB є одним з провідних університетів в Індонезії з більш ніж 60000 студентів в різному ступені, починаючи від програми Диплом, ступінь програми бакалавра, програма ступінь магістра, програма Докторська ступінь, і програми медичного фахівця, 12 факультетів, 2 факультети рівня програми, 1 програма професійної та 1 програма для аспірантів.

Розташування

  • Malang

    Universitas Brawijaya Jl. Veteran Malang East Java, Indonesia , 65145, Malang

Запитання