Universidade Lusófona do Porto

Universidade Lusófona do Porto

Universidade Lusófona do Porto

Введення

Вибір курсу або школи є ключовим моментом в житті будь-якого студента. Біля Universidade Lusófona Порту (ULP), Ми вважаємо, що наша школа і її курси мають багато відповідних аспектів, які запрошують всіх тих, хто в даний час стикаються ці варіанти, щоб вибрати для вивчення на Universidade Lusófona-ду-Порту.

Розглянемо це питання: всі наші курси акредитовані A3ES, підприємство несе відповідальність за оцінки та забезпечення якості вищої освіти в Португалії; всі наші курси мають рівень зайнятості вище середнього показника по країні в навчальних областях, в яких вони здійснюють свою діяльність; у нас є висококваліфіковані викладачі, що складається з багатьох людей визнаних заслуг і авторитету в своїх областях; ми знаходимося в університетському центрі Лісабона, з відмінною доступністю і розташування; ми пропонуємо великий і добре організованою університетського містечка, який включає в себе високоякісне обладнання та лабораторії; ми є частиною освітнього проекту з унікальним міжнародним профілем, який присутній у всіх португаломовних країнах, пропонуючи унікальний культурний і освітній досвід.

З усіх цих причин, ми вважаємо, що у нас найкращий варіант. Ми вважаємо, що ми даємо вам причини вибрати нас і поділитися з нами цей унікальний досвід є частиною великого проекту, освітній проект Universidade Lusófona-ду-Порту.

Розташування

  • Rua Augusto Rosa, no 24 4000-098 Porto - Portugal, , Porto

Запитання