University of Chemistry and Technology, Prague

University of Chemistry and Technology, Prague

University of Chemistry and Technology, Prague

Введення

University of Chemistry and Technology, Prague ( UCT Prague ) є найбільшим навчальним закладом у своєму роді в Центральній Європі з традицією, що охоплює майже два століття. З прогресивними напрямками навчання і престижною міжнародною репутацією UCT Prague надає кожному студенту освіту в області передових технологій і чудову підготовку до прибуткової кар'єри по всьому світу.

University of Chemistry and Technology, Prague : минуле і сьогодення

UCT Prague є державним університетом вищої освіти, що здійснює наукові, дослідницькі, дослідницькі та впроваджувальні роботи. Він є членом сім'ї 28 державних та державних університетів у Чеській Республіці та є членом EUA (Європейської асоціації університетів), FEANI (Європейська федерація національних інженерних асоціацій) та IGIP (Міжнародне товариство інженерної педагогіки). UCT Prague відома завдяки глибині та широті своєї освітньої та дослідницької діяльності майже у всіх галузях хімії, хімічної промисловості, харчової хімії та технологій, біохімії, рафінації, водопідготовці, енергетичних і біологічних науках і технологіях, а також охорони навколишнього середовища матеріалознавство та інші галузі хімії. UCT Prague була заснована в 1952 році, але її походження сягає 1807 року, коли перший курс з хімії був переданий на Празькому політехніку. Реорганізація Політехніки в 1920 році призвела до перетворення хімічного факультету в хіміко-технологічну школу, одну з семи секцій Чеського технічного університету. UCT Prague випустила ряд видатних випускників, включаючи професора Отто Віхтерле, винахідника м'яких контактних лінз у 1950-х роках, і Владимира Прелога, професора ETH Zürich, який отримав Нобелівську премію з хімії в 1975 році. Прелог отримав докторську дисертацію кілька років по тому.

Значні дослідження

Дослідники UCT Prague були дуже успішними в рамках рамкової програми Європейського Співтовариства, HORIZON 2020, і беруть активну участь у розробці багатьох нових дослідницьких проектів і співробітництва. Помітні попередні зусилля включають:

 • RECOBA, доц. Проф. Юрай Косек, Міжсекторне зондування в реальному часі, вдосконалений контроль і оптимізація пакетних процесів, що економить енергію та сировину.

 • PARTIAL-PGMs, доц. Проф. Петр Кочі, Розробка нової високопродуктивної гібридної системи TWV / GPF Automotive після обробки методом радіаційної конструкції: заміщення ПГМ і рідкоземельних матеріалів.

 • SElySOs, проф. Карел Бузек, Розробка нових електродних матеріалів і розуміння механізмів деградації високотемпературних електролізерів твердого оксиду.

 • SuPER-W, проф. Павел Єнічек, доц. Проф. Ян Бартачек, сталий продукт, енергетика та відновлення ресурсів від стічних вод.

 • Проекти якості харчових продуктів: FoodSmartphone, аналізатори смартфонів для перевірки якості та безпеки харчових продуктів на місці; Мультидисциплінарний підхід до зміцнення співробітництва та створення нової платформи для всебічної оцінки безпеки харчових продуктів і кормів; AUTHENT-NET - Дослідницька мережа автентичності харчових продуктів, професор Яна Гайслова, доктор філософії Моніка Томаньова.

 • Наукова освіта: SCICHALLENGE, Петро Хольцхаузер, MSc наступного покоління, що використовує методики спільного використання та цифрові медіа.

Факультети

UCT Prague (крім відділів, що задовольняють потреби всього університету) має чотири факультети:

 • Факультет хімічної технології

 • Факультет екологічних технологій

 • Факультет харчової та біохімічної технології

 • Хімічний факультет

UCT Prague в цифрах

UCT Prague має 871 штатний персонал (дані річного звіту за 2014 рік), у тому числі 510 викладачів та 361 науковий персонал. UCT Prague акредитована на надання трьохрічних бакалаврських (бакалаврських) програм, дворічних магістерських (MSc / Ing.) Програм і Ph.D. програм. Загальна кількість студентів, які навчаються в UCT Prague у 2014 році: 3606 студентів бакалавра та магістра та 843 кандидатів наук. студентів (дані річного звіту за 2014 рік).

Співпраця та співпраця в усьому світі

UCT Prague співпрацює з більш ніж 100 університетами та установами по всьому світу. Університет є найактивнішим учасником чеського університету в програмі обміну студентами Erasmus, а також брав участь у інших програмах, таких як 5-та і 6-та рамкова програма, COST, EUREKA та Leonardo da Vinci.

Обчислювальні пристрої

UCT Prague підтримує високоякісні обчислювальні засоби з гігабітною мережею. Комп'ютери доступні для студентів, дослідників і професорів практично в усіх декількох сотнях лабораторій і робочих приміщень.

Бібліотека: ChemTK

UCT Prague управляє прекрасно обладнаною бібліотекою ChemTK, розташованою в сучасній будівлі Національної бібліотеки технологій (NTK). Колекція ChemTK налічує більше 100 000 книг, довідників, енциклопедій, періодичних видань та інших видань. ChemTK підписується на 300 професійних періодичних видань і забезпечує електронний доступ до наукових журналів. Понад 2500 журналів від престижних наукових видавництв доступні в електронному форматі. ChemTK також надає доступ до SciFinder, служби Chemical Abstracts та інших спеціалізованих ресурсів (див. Повний перелік ресурсів), які дозволяють проводити дослідження в наукових спеціальностях. Повні колекції Beilstein Handbuch der organischen Chemie та Gmelin Handbuch der anorganischen Chemie також доступні в друкованому та електронному форматах. Друковані видання доступні в рідких книгах і спеціальних колекціях НТК у читальному залі.

Центральні лабораторії

Центральні лабораторії UCT Prague складаються з восьми лабораторій:

 • Лабораторія спектроскопії ядерного магнітного резонансу (ЯМР)

 • Лабораторія інфрачервоної (ІК) і комбінаційної спектроскопії

 • Лабораторія мас-спектрометрії (МС)

 • Лабораторія органічного елементарного аналізу

 • Лабораторія рентгенівської дифракції

 • Лабораторія термогравіметричного аналізу (ТГА)

 • Лабораторія атомно-абсорбційної спектроскопії (ААС) та лабораторія аналізу поверхні

Лабораторії забезпечують високоякісне обладнання для використання студентами, професорами та науковими співробітниками та оснащені сучасними приладами. Персонал лабораторії має досвід роботи в звичайних і спеціалізованих експериментах. Лабораторії використовуються для студентських проектів, досліджень, що фінансуються грантами, і для промислових застосувань. Зовнішні клієнти (університети, приватні компанії та ін.) Також можуть використовувати об'єкти. Працівники лабораторії також викладають кілька курсів, семінарів та інших семінарів для членів спільноти UCT Prague . Курси включають практичні методи, а також методи для інтерпретації спектрів.

Розташування

 • UCT Prague Technická 5 166 28 Prague 6 – Dejvice, 166 28, Prague

Запитання