UC Riverside Extension

UC Riverside Extension

UC Riverside Extension

Введення

UCR IEP пропонує унікальний шлях до успіху

Міжнародні програми освіти (IEP) в Каліфорнійському університеті, Ріверсайд (UCR), надають англійську мову як другу мову (ESL), академічні та професійні програми з 1975 року.

Наша навчальна програма постійно оцінюється та оновлюється, щоб забезпечити найкращий досвід навчання в США. Щороку студенти закінчують наші програми та продовжують займатися міжнародною кар'єрою та / або продовжують подальше академічне навчання. Naassom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário

Опис місії

Наша місія - забезпечити якісні, інноваційні англійські мови та професійні програми для задоволення різноманітних особистих, професійних та освітніх цілей наших міжнародних студентів.

Ми надаємо студентам можливість досліджувати, брати участь та збагачувати їхні знання про США та світ завдяки спільному розвитку англійської мови та академічних навичок.

Завдяки роботі в команді в полікультурному середовищі ми заохочуємо студентів розуміти себе, вибудовувати впевненість та розвивати бачення свого майбутнього.

Цінності взаємної поваги, професіоналізму та досконалості в навчанні та служінні орієнтують нас у нашій роботі. Ми цінуємо унікальний внесок кожного вчителя, співробітника та студента у створенні однієї з найкращих міжнародних освітніх програм у країні.

Чому UCR?

1. Будь студентом системи Каліфорнійського університету

Каліфорнійський університет, Ріверсайд, є однією з 10 містечок у системі загальнодержавних університетів № 1 в УЦР США, відомий як найрізноманітніший та всесвітньо сприйнятий на території університету університетський університет та має майже 80 000 випускників, багато з яких здобули престижні нагороди такі як стипендія Гуггенхайма, Нобелівська премія, Пулітцерівська премія та інші.

2. Будьте в самому серці Південної Каліфорнії

Річорсайд знаходиться в 80 кілометрах на схід від Лос-Анджелеса в самому центрі прекрасної, сонячної Південної Каліфорнії. Легко подорожуйте пляжами, горами, тематичними парками чи торговими центрами. Жити в привітній та доступній університетській спільноті.

3. Будьте в програмі, яка забезпечує найкращий досвід американського кампусу

Наші студенти скажуть вам, що UCR має кращих інструкторів. Усі працюють професіонали з реальним досвідом. Вони доброзичливі, корисні та віддані наданню вищої якості освіти, щоб забезпечити вам найкращий американський досвід в університеті. Ендрю Рідлі / Unsplash

San Diego palm trees

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

geopoint
  • University of California, Riverside Extension 1200 University Ave. Riverside, Ca 92507-4596, , Riverside

Запитання