University of Algarve

University of Algarve

University of Algarve

Введення

Ласкаво просимо на віртуальний ярмарок UALG !

Завдання, яке постає перед соціальною дистанцією, дає можливість, з цікавістю, що ми всі ближче.

Будь-хто з будь-якого місця, будь-якого місця в країні чи світі, матиме можливість відвідати Віртуальний ярмарок UALG (скористайтесь тим самим посиланням, що і вище) та дізнатися про наші пропозиції на навчальний рік 2020/2021.

Що вас чекає?

Протягом двох тижнів учасники зможуть відвідати інтерактивний павільйон, де будуть доступні стенди з усіх вищих шкіл та коледжів з матеріалами для оприлюднення навчальних пропозицій для консультацій та завантаження. Кожен стенд також надасть живий чат, в якому учасники можуть задавати питання. Віртуальний ярмарок також відкриє простір для занять з презентації курсу, що передаються через відеоконференцію. Тиждень з 15 по 19 червня буде присвячений курсам TeSP, бакалаврам та інтегрованим магістрам, а тиждень з 22 по 26 червня буде присвячений аспірантурам та магістрам. Приходьте і відкривайте, досліджуйте, питайте, відчувайте і вибирайте University of Algarve !

Навіщо вибрати University of Algarve ( UALG )?

University of Algarve (Португалія) - це молодий державний університет, де кількість студентів становить близько 9000 чоловік і налічує понад 700 наукових працівників. В останні три десятиліття University of Algarve зміцнив зв'язок, створений з регіональним бізнесом, а також із державними та приватними організаціями, заохочуючи передачу знань та сприяючи сталому розвитку з позитивним впливом у суспільстві.

Викладання

University of Algarve заснований у трьох кампусах, два у місті Фару та один у Портімао, пропонує курси з шести тематичних напрямків: мистецтво, література та історія; Інженерні науки; Науки про життя, землю, море та навколишнє середовище; Медицина та суміжні науки; Наук про соціальну, освіту та професійну підготовку; та економіки, менеджменту та туризму. Дослідження в цих областях включають ступінь бакалаврату та аспірантури (магістра та доктора наук).

Дослідження

Дослідження в University of Algarve проводяться в динамічних і відомих науково-дослідних центрах, які виробляють інновації та підвищення вартості досліджень та розробок у різних сферах, таких як морські науки, біологія та біомедицина, електроніка та телекомунікації, література, історія, зв'язок та мистецтво . Її лабораторії відкриті для світу, набираючи найкращих молодих дослідників у різних сферах досліджень.

Інтернаціоналізація

Останнім часом спостерігається значне зростання іноземних студентів з більш ніж 80 країн світу завдяки стратегії інтернаціоналізації University of Algarve . З 8000 студентів, 20% - іноземні студенти, з яких майже половина - в університеті за двосторонніми угодами та програмами співпраці, в основному Еразм і Еразм Мундус. Якість та різноманітність європейських магістрів та докторатів у поєднанні з аспірантурами, відкритими для студентів з усього світу, пояснюють масштаби цієї мобільності.

Місцезнаходження

Розташований у самій південній частині Португалії, одному з найбільш туристичних регіонів Португалії, університет має два університетські містечки, розташовані у Фаро (столиця регіону, міжнародний аеропорт, спортивний стадіон, центральну лікарню) та один у Портімао, другий Алгарве. головне місто.

Підтримка

Всі кампуси пропонують спеціальні аудиторії, комп'ютерні та мультимедійні лабораторії, аудиторії, бібліотеки, навчальні та конференц-зали. Бездротовий доступ до Інтернету доступний у всіх кампусах. Завдяки розташуванню в залах для перебування на понад 600 студентів, кількох їдальнях і їдальнях у різних університетських містечках, медичних закладах та культурно-спортивних заходах, University of Algarve засвідчив значне зростання кількості студентів, сучасних закладів та якості та різноманітності програми на пропозицію.

Розташування

  • Universidade do Algarve UAlg Rua da Universidade 81, 8005-139, Faro

Запитання