Keystone logo
Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Введення

Про Школу технологій Тафтса

Інженерні програми Tufts вирішують традиційні межі академічних дисциплін, досліджень та ролі інженерів у нашій все більш взаємопов'язаній глобальній спільноті. Кожен день дослідники Tufts розробляють нові інструменти для поліпшення медичної діагностики та лікування; нові матеріали для більш зеленого майбутнього; розумніші, потужніші комп'ютери; та інноваційні способи навчання інженерів завтра.Магістерські та докторанційні програми в шести навчальних факультетах, а також MS в галузі інженерного менеджменту, пропоновані через Інститут Тафтса Гордона, надають студентам-інженерам відповідну сумісність спеціалізації та міждисциплінарного дослідження.

Академіки

Програми випускників Tufts пропонують винятковий академічний досвід, який відрізняється близькими факультетськими взаємодіями, які будуть стимулювати вас від аспірантури до вашої кар'єри. Завдяки різноманітним програмам у галузі мистецтва та науки та в галузі техніки, Тафтс об'єднує ресурси науково обгрунтованого інституту з сприятливою, колегіальною атмосферою.Ступінь програми включає в себе:

 • Докторські програми
 • Магістерські програми
 • Сертифікаційні програми

Випускники та слухачі післядипломної освіти сприяють створенню та поширенню знань як окремих осіб, так і як важливих членів дослідницьких груп. Тут ви матимете змогу навчати і навчати деяких найяскравіших студентів у країні, служачи основними фахівцями з викладання та навчання.

Особливості кампусу

Campus Life

Аспірантське життя наповнене численними нагородами та випадковими викликами. Коли ви будете переслідувати свій вищу освіту, ви навчитесь збалансувати конкуруючі вимоги стипендії та життя поза класом.У Tufts ми пропонуємо багато можливостей для участі у нашій університетській спільноті. Ми закликаємо вас вивчити доступні для вас спільно навчальні програми та дізнатись про об'єкти, послуги та ресурси, які є тут, щоб підтримати вас.

  Розташування

  • Medford

   200 College Ave, Medford, MA 02155, USA, 02155, Medford

   • Somerville

    200 College Ave, Medford, 02155, Somerville

    • Medford

     College Avenue, 200, 02155, Medford

     Запитання