Totino-Grace High School

Totino-Grace High School

Totino-Grace High School

Введення

Про нас

Надихаючі розуми. Торкання серця.

Тотіно-Грейс - це не просто середня школа. Тотіно-Грейс - найкраща підготовка студента до життя: надихаюча та наповнена вірою, сувора та приваблива, творча та спільна - школа, де кожен учень розвиватиме впевненість у собі та своєму майбутньому.

Рада директорів, адміністрація, викладачі та члени колективу Тотіно-Грейс - талановиті та дбайливі люди, віддані підтримці майбутньої підготовки та успіху студентів. Ми маємо честь щодня працювати від імені дітей, і ми відповідально ставимось до цієї відповідальності.

119621_TG2.jpeg

Забезпечуючи вищу освіту, професорсько-викладацький факультет Тотіно-Грейс сумлінно та послідовно підтверджує та відстоює вірування та вчення Католицької Церкви. Ми вітаємо, любимо і знаємо кожного учня, довіреного нам турботі та моделюванню гідності та поваги один до одного та до церковних вчень.

Католицька, ласальська спадщина Тотіно-Грейс знайомить студентів із способом життя, який забезпечує суворий академічний розслідування, виховує турботу про менш щасливих і, головне, будує особисті стосунки з Богом. Учні Тотіно-Грейс є частиною шкільної громади, яка допомагає учням сприяти прагненню досягти особистого успіху.

Ми вдячні нашим відданим працівникам, працьовитим студентам та благодійникам, і ми пишаємось тим, що співпрацюємо з батьками та опікунами під час подорожі студентами до середньої школи. Завітайте на наш веб-сайт, щоб дізнатися більше!

119631_TG7.jpeg

Місія, бачення, цінності

Опис місії

Тотіно-Грейс - це архієпархіальна спільноосвітня католицька середня школа за ласальською традицією. Вітаючи студентський корпус, який є різноманітним у науковому, економічному та культурному плані, ми прагнемо до справедливості та досконалості у всіх програмах. Визнаючи ключові елементи нашої місії як навчання, віру, спільноту та службу, ми прагнемо забезпечити безпечне середовище, яке надає пріоритет взаємній повазі, самодисципліні та визнанню нашої відповідальності у світовій спільноті.

119619_TG3.jpeg

Заява про бачення

Totino-Grace - це новаторська, яскрава католицька середня школа Lasallian, відома своєю академічною суворістю та актуальністю. Збагачення стосунків учнів та викладачів та динамічні можливості досвіду навчання надихають усіх студентів досягти своїх академічних, вірознавчих та особистих цілей. Фінансова стабільність та життєздатність забезпечують доступність та трансформаційний успіх для наших учнів та шкільної громади.

119618_TG5.jpeg

Основні цінності

Віра:

 • Кожен учень має властиву, незмірну цінність і є дитиною Божою.
 • Участь у глибокому та змістовному розумінні спільноти надихає учнів пізнавати Бога, любити Бога та жити Богом.

Навчання:

 • Кожен студент має можливості та бажання вчитися.
 • Сприяння персоналізованому досвіду, щоб кожен студент почував себе цінованим, натхненним та відчував свою приналежність.
 • Надання інноваційних та суворих можливостей навчання, що запалюють навчання.
 • Досвідчені можливості навчання.
 • Залучення учнів до спільного та творчого досвіду, зосередженого на вирішенні реальних проблем.
 • Розробка спільної роботи персоналу, яка ґрунтується на даних та найкращих практиках.
 • Максимізація ресурсів школи та забезпечення доступного навчання.

119629_TG8.jpeg

Спільнота:

 • У важливості створення безпечного, сприятливого та доброзичливого середовища.
 • Різноманітність збагачує як індивіда, так і громаду.
 • До кожного студента заслуговують, щоб до нього ставилися з повагою.
 • Змістовні стосунки між викладачами та студентами сильно впливають на весь розвиток учнів, що призводить до підвищення впевненості, мотивації та досягнення учнів.
 • Партнерство з батьками та іншими членами громади, тому всі голоси можна почути, коли ми разом працюємо над створенням школи, яка надихає кожного учня.

Сервіс:

 • Студенти повинні відчувати, як відчувати себе служінням іншим.
 • Студентам слід надати масу досвіду, щоб стати активними та відповідальними учасниками своїх шкільних, місцевих та глобальних спільнот.
 • Розвиток почуття відповідальності та поваги до себе, інших та громади для того, щоб працювати та жити як динамічні громадяни.

119620_TG4.jpeg

Запит

Давайте познайомимо вас із нашою громадою - громадою, яка прагне виховати всю дитину, надихаючи на академічне, соціальне та духовне зростання. Той, який блаженний спеціалістами та широким спектром відмінних програм, персоналізованого досвіду та суворих можливостей навчання, сумісних з індивідуальними потребами та інтересами вашого студента.

Вивчіть наш веб-сайт, щоб отримати цінну інформацію про нашу шкільну громаду.

Перегляньте наші відео, щоб почути учнів, батьків та випускників Тотіно-Грейс, які діляться тим, що робить нас унікальними та відрізняє нас від інших шкільних громад у містах-побратимах.

Ви незабаром дізнаєтесь, як Тотіно-Грейс підштовхує студентів до досягнення в академічних сферах та за її межами!

Розташування

Розташування
 • 1350 GARDENA AVE NE, 55432, Minneapolis

Запитання