Toronto School of Management

Toronto School of Management

Toronto School of Management

Введення

Toronto School of Management (TSoM) – це інноваційний коледж, який пропонує низку курсів із бізнесу, гостинності, цифрового маркетингу, аналізу даних, кібербезпеки та бухгалтерського обліку. Приєднуйтесь до нас, щоб навчатися та працювати в Торонто, Канада. За даними Economist Intelligence Unit, Торонто посідає сьоме місце (порівняно з Токіо, Японія) серед 140 найзручніших для життя міст світу. Міста оцінюються за п'ятьма категоріями; стабільність, охорона здоров'я, культура та навколишнє середовище, освіта та інфраструктура. Як міжнародний студент денної форми навчання в Канаді, вам дозволяється працювати неповний робочий день під час навчання та повний робочий день під час запланованих перерв.

Студенти можуть вибрати з наступних програм:

 • Диплом кооперативу з ділового адміністрування (удень і ввечері)
 • Диплом кооперативу з управління бізнесом (удень і ввечері)
 • Диплом з управління бізнесом (денний та вечірній)
 • Диплом кооперативу з управління цифровим бізнесом (удень і ввечері)
 • Диплом кооперативу з менеджменту гостинності та туризму (удень та ввечері)
 • Диплом з основ гостинності та туризму (вечір)
 • Поглиблений диплом з кооперативу з менеджменту гостинності та туризму (удень та ввечері)
 • Поглиблений диплом з менеджменту гостинності та туризму (денний та вечірній)
 • Диплом з кооперативу з аналітики даних (день)
 • Диплом кооперативу спеціаліста з цифрового маркетингу (вдень)
 • Диплом кооперативу спеціаліста з кібербезпеки (денний)
 • Підготовчий курс до іспиту АССА (денний)

Розташований серед деяких провідних фірм і організацій Північної Америки, наш коледж пропонує ідеальне середовище для студентів, які прагнуть зануритися в жваве ділове співтовариство та різноманітні культурні заходи.

Чому варто навчатися у нас?

Професійний факультет, який підтримує ваш розвиток

Наші досвідчені викладачі мають сотні років галузевих знань, якими можуть поділитися зі своїми студентами, пропонуючи свою повну підтримку та часто перевіряючи ваш прогрес.

Кооперативні програми, що поєднують навчання з реальною роботою

Більшість наших дипломів включає навчання без відриву від роботи, поєднуючи навчання в аудиторії з практичним досвідом під наглядом, безпосередньо пов’язаним з вашими академічними та кар’єрними цілями. Ми маємо партнерські відносини з понад 100 кооперативними партнерами в різних галузях.

Нагороджена школа

TSoM із задоволенням повідомляє, що читачі Toronto Star за 2021 рік визнали нас Діамантовими переможцями у двох окремих категоріях.

Зручне розташування в центрі Торонто

Наш коледж зручно розташований на головній лінії метро, неподалік від поєднання ділових, житлових і торгових приміщень, гарантуючи, що все, що вам потрібно, поруч.

Зосередьтеся на своєму досвіді

Ми постійно перевіряємо вашу ефективність і задоволення, щоб переконатися, що наша програма відповідає вашим академічним і особистим потребам у розвитку, а також залишається актуальною для вимог ділового світу.

Сучасні зручності

Наші просторі класи з кондиціонерами оснащені найсучаснішими мультимедійними засобами, доступом до Інтернету та аудіообладнанням, що забезпечує оптимальне середовище для навчання. Ви зможете використовувати наші комп’ютери та безкоштовний Wi-Fi, щоб виконувати завдання для своїх класів і спілкуватися з друзями та родиною.

Розташування

Розташування
 • 22 College Street Suite 300, M5G 1K2, Toronto

Запитання