Toronto Film School

Toronto Film School

Toronto Film School

Введення

175018_174769_171982_button_read-more-on-the-institutions-website2.png

Про Toronto Film School

Незалежно від того, чи є ваші прагнення до кіно, дизайну, відеоігор чи моди, Toronto Film School – це місце, де ви знайдете творче співтовариство, відзначених нагородами викладачів та мережу однолітків, які підштовхнуть вас до кар’єри, про яку ви мрієте. Школа пропонує такі програми, як виробництво фільмів , акторська майстерність , дизайн відеоігор та багато інших.

Що встановлює Toronto Film School ?

Професіонали галузі

Ви будете наставниками різноманітних нагороджених і затребуваних кінематографістів, продюсерів, кінематографістів, модельєрів, дизайнерів відеоігор і активних фахівців галузі. Наші інструктори надають вам найсучасніші промислові ідеї та найкращі практики, а також захоплюючі можливості для роботи в мережі.

Перехресне співробітництво

У Toronto Film School ви можете співпрацювати зі студентами з різних творчих програм. Ви також розробляєте безцінні професійні відносини та міжгалузеві мережі, які допоможуть відкрити двері для кар'єри в індустрії моди та розваг.

Наші студенти отримують нагороди

У Toronto Film School вас оточують однодумці, які поділяють вашу пристрасть до мистецтва. Багато нагород, отриманих цими студентами з престижних органів, таких як Festival de CANNES і Thea Awards, є свідченням їхньої важкої роботи та відданості справі. Будучи студентом Toronto Film School , ви можете з'єднатися з цими студентами і вчитися у досвідчених інструкторів.

Реальна освіта

Toronto Film School відома тим, що формує відзначених нагородами випускників, які продовжують ставати лідерами індустрії та відзначаються успіхом у обраній галузі. Це пояснюється тим, що наші випускники залишають школу з практичними здібностями, навичками просувати себе та добре округленим портфелем.

Ступінь Pathway

Toronto Film School розуміє ваші поточні та майбутні вимоги до кар'єри. Через нашу угоду про артикуляцію з Yorkville University, ви можете швидко відстежувати свій шлях до ступеня бакалавра ділового адміністрування, щоб отримати ділові навички, необхідні для просування своєї творчої кар'єри.

Малі класні розміри

У маленьких класах ви матимете можливість досягти свого повного потенціалу за допомогою індивідуального навчання та наставництва. Ви також матимете належне середовище для співпраці, щоб побудувати відносини з однокласниками та спілкуватися зі студентами через творчі програми.

Особливості кампусу

Відмінне розташування кампусу

Завдяки 4 кампусам у Торонто студенти можуть повністю зануритися в місто.

  Рейтинги

  Toronto Film School визнана найкращою кіношколою за рейтингом QS World University Rankings, пропонує швидке навчальне середовище для співпраці, розроблене, щоб озброїти вас теорією та навичками, необхідними для того, щоб займатися своєю пристрастю.

  Розташування

  geopoint
  • 10 Dundas Street E., Suite 704, M5B 2G9, Toronto

  • 55 Dundas Street E., floor 4&5, M5B 1C6, Toronto

  • 415 Yonge Street, 8th Floor, M5B 2E7, Toronto

  • 1835 Yonge Street, M4S 1X8, Toronto

  Запитання