Tianjin International Chinese College

Tianjin International Chinese College

Tianjin International Chinese College

Введення

Tianjin International Chinese College (TICC) - це установа китайської мови, акредитована Тяньцзіньською міською комісією з освіти. Коледж пропонує китайські мовні програми та видає навчальні візи (X1 / X2) студентам у всьому світі.

83119_appearance2.jpg

В даний час у нашому коледжі діють два кампусу, загальною площею понад десять тисяч квадратних метрів та ідеальними об'єктами, такими як виставковий зал китайської культури, багатофункціональний клас, клас мистецтва тощо. Крім академічних курсів, TICC запрошує виконавців навчати заняття китайської культури, такі як китайська музика, Kongfu, Beijing Opera, китайська каліграфія, папір та Guqin. Студенти можуть одночасно вивчати китайську мову, а також традиційну культуру.

TICC робить великі зусилля для створення досвіду команди викладацького складу. Наші викладачі повинні бути сертифіковані Hanban. Більшість наших вчителів мають ступінь магістра або вище. 80% наших викладачів мали досвід викладання за кордоном, а 87% написали підручники, такі як "Новий посібник з серії мандаринів".

За останні п’ять років ми навчали майже 20 000 студентів з більш ніж 50 країн, таких як Америка, Росія, Канада, Італія, Великобританія, Корея, Таїланд, В'єтнам, Камбоджа та багато інших.

83121_hall.jpg

Ми також надаємо китайські онлайн-програми , призначені для навчання вдома. Наші курси включають клас HSK, клас розмовної китайської мови, клас ділової китайської мови, клас китайської писемності та багато іншого . Ви можете просто залишитися вдома, вчитися у нас, пройти наш курс і отримати сертифікат. Детальну інформацію див. У нашій програмі.

Адреса: вул. Яань, 116, Nankai District, Тяньцзінь
Тел. (86) 22-27623035
Електронна пошта: [email protected]

Розташування

Розташування
  • 116 Ya’an Street Nankai District, 300000, Nankai

Запитання