Keystone logo
© Tomas Sackmann | Think Tank Training Centre
Think Tank Training Centre

Think Tank Training Centre

Think Tank Training Centre

Введення

Навчальний центр Think Tank, заснований у 2005 році, покликаний надати митцям спеціалізовану, орієнтовану на кар’єру освіту з комп’ютерної графіки (CG), яка готує їх до захоплюючої кар’єри у сфері VFX, Game Art та анімації.

Студенти Think Tank, які незмінно вважаються однією з найкращих шкіл CG Art, навчаються безпосередньо у працюючих професіоналів, працюють з найновішим програмним забезпеченням, налагоджують безцінні зв’язки зі студіями та створюють готове для галузі портфоліо.

Студенти можуть вибирати між навчанням повністю онлайн або за допомогою інноваційної гібридної моделі Think Tank. Вивчаючи Hybrid, студенти дистанційно опановують як основи, так і передові методи 3D-мистецтва, перш ніж відправитися в Think Tank Campus у Ванкувері, Канада, для захоплюючого, орієнтованого на портфоліо останнього семестру.

Хоча вступних стипендій немає, студенти мають можливість отримати стипендію на основі заслуг протягом усієї програми. Також доступні індивідуальні плани оплати та консультації щодо фінансової допомоги (канадським заявникам). Зв’яжіться з членом нашої приймальної команди вже сьогодні!

Прийом

Заповнення вашої заявки Think Tank — це багатоетапний процес, який потребує часу, уваги до деталей і, можливо, кількох прикладів вашої роботи. Але ваша подорож починається з налаштування облікового запису — і це легко!

Ваш прогрес буде збережено, як ви будете йти, і ви зможете редагувати його в будь-який час. Коли ви дійдете до кінця, вам потрібно буде сплатити комісію перед подачею. Якщо у вас виникне запитання, зв’яжіться з нами за допомогою кнопки чату в нижньому правому куті екрана.

Стипендії та фінансування

Створена в партнерстві з Warner Bros. Discovery, стипендія Doers and Dreamers Digital Arts призначена для створення можливостей в індустрії розваг для митців з історично забутих спільнот. Заохочуємо людей будь-якої статі, здібностей та ідентичності з недостатньо представлених спільнот у Канаді, включаючи членів корінного населення, чорношкірих і расових груп, людей з обмеженими можливостями та спільнот ЛГБТК2+, щоб подати заявку на цю ініціативу.

Ця програма призначена виключно для громадян Канади, постійних жителів та іммігрантів, які отримали землю. Заохочуємо подавати заявки людям будь-якої статі, здібностей та ідентичності з недостатньо представлених спільнот Канади, включаючи представників корінного населення, темношкірих і расових груп, людей з обмеженими можливостями та спільнот ЛГБТК2+!

Рейтинги

  • Посідає перше місце серед творчих закладів Канади
  • Перше місце в школі візуальних ефектів у Північній Америці
  • Посідає третє місце в рейтингу дизайну та розробки ігор у всьому світі
  • Посідає перше місце в школі 3D-анімації в Канаді

Розташування

  • North Vancouver

    107 W Esplanade North Vancouver, British Columbia Canada, V7M 1A1, North Vancouver

Запитання