The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

Введення

Огляд:

Юридичний університет (ULaw) є одним з найстаріших спеціалістів у Великобританії з юридичної освіти. Насправді, ми навчили більше практикуючих юристів у Великобританії, ніж будь-хто інший.

І з настільки тісними зв’язками між законом та бізнесом, є сенс, що фахівець з юридичної освіти добре підходить для розробки чудової бізнес-школи - The Business University of Law Business School.

Завдяки рішучій спрямованості на практичне навчання, наша бізнес-школа прагне зробити студентів працездатними та готовими до успіху на робочому місці. Ми пишаємося тим, що ми створюємо потрібну навчальну середу для досягнення Ваших прагнень. Саме тому ми адаптували методи, які використовуються на наших юридичних курсах, з метою розробки залученого спеціаліста, який зможе підготувати вас до кар'єри у світі бізнесу.

У червні 2019 року Університету права було присвоєно срібну оцінку в Рамці викладацької майстерності та результатів студентів (TEF). Ми виявили, що ми пропонуємо якісне викладання, навчання та результати для наших студентів, що постійно перевищують жорсткі національні вимоги до якості у Великобританії. вища освіта.

Місця розташування:

Наша бізнес-школа працює в університетах юридичних містечок в Лондоні Блумсбері, Бірмінгемі, Лідсі, Манчестері та Ноттінгемах для бакалавратів. Післядипломні курси викладаються в нашому кампусі Лондона Мургейт або в Берліні через наше партнерство з GISMA Business School. Кожен - процвітаючий комерційний центр, ідеально розташований, щоб забезпечити вам прекрасний доступ до музичних майданчиків, театрів, кінотеатрів, барів та ресторанів. Деякі наші аспірантури також доступні на 100% в Інтернеті.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Дизайн курсів:

З твердим упором на практичне навчання наша бізнес-школа має на меті зробити студентів працездатними та готовими досягти успіху на робочому місці. Ми пишаємося тим, що створили для вас правильне навчальне середовище для досягнення ваших бізнес-прагнень. Ось чому ми адаптували методи, які використовуються на наших юридичних курсах, з метою розробити залучаючий досвід навчання спеціалістів, який підготує вас до кар’єри у світі бізнесу. Всі наші викладачі бізнес-школи мають досвід ділового бізнесу.

Безкоштовна пропозиція магістрів (лише для студентів)

Бізнес -школа Університету права прагне підтримувати вас на кожному кроці на шляху до кар’єрного призначення. Ми прагнемо забезпечити вашу повну підготовку з точки зору кваліфікації, навичок та галузевих контактів, щоб перейти безпосередньо до обраної вами кар’єри. Тому ми раді запропонувати всім студентам, які починають разом із нами бакалаврат у бізнес -школі, у вересні 2019 або 2020 року можливість пройти курс магістра бізнес -класу після успішного закінчення бакалаврату без додаткових витрат.

Кар'єра та працевлаштування:

Працездатність є основою всього, що ми робимо в бізнес-школі. Наша команда зайнятості надасть Вам індивідуальні поради про те, як успішно співпрацювати з діловими контактами з великими рекрутерами Великобританії, такими як IBM, Lloyds of London та Price Waterhouse Coopers (PwC), з якими Ви зустрінетесь через події, семінари та візити. організаціям, що дає змогу побачити, як бізнес діє в реальному світі. Ми також проводимо підприємницькі заходи за участю запрошених доповідачів та експертів з інновацій для підтримки наших студентів у відкритті власного бізнесу та розвитку підприємницького мислення. Підтримка, яку ви отримаєте, очолюватиме та інформуватимете про практику роботодавця, збільшить вашу здатність подати успішні заявки на роботу, забезпечити стажування та відточити свої навички проведення інтерв'ю в нашому тестовому центрі.

Міжнародна літня школа лідерства (для студентів):

В рамках нашого постійного зобов’язання підтримувати ваші амбіції, ми пропонуємо нашим студентам 2019 року можливість відвідувати нашу Міжнародну літню школу лідерства у Берліні, де ви зможете розвинути ключові м’які навички та дослідити це захоплююче місто разом зі своїми однокурсниками.

Інститут дипломованого менеджменту (CMI):

Оскільки деякі курси в Бізнес-школі акредитовані Інститутом Чартерного менеджменту (CMI), студенти на цих конкретних курсах можуть отримати автоматичне безкоштовне членство протягом тривалості курсу та протягом року після закінчення.

Переваги включають доступ до ManagementDirect; найбільша бібліотека управління у Великобританії разом з доступом до онлайн-порталу ресурсів, включаючи електронні журнали, звіти компаній та галузей, а також поради від більш ніж 300 менеджерів з наймання через Центр розвитку кар'єри.

Ви отримаєте доступ до поточних списків вакансій через базу даних JobSearch та безліч відео, навчальних посібників та статей, щоб розвивати свої професійні та професійні навички. Інтернет-спільнота наставництва CMI налічує понад 120 000 членів, де ви можете співставитись відповідно до навичок, досвіду та галузі зацікавленості, а також дізнатися про події в мережі CMI, в яких ви можете взяти участь.

Після успішного проходження одного з наших акредитованих курсів CMI ви також отримаєте кваліфікацію від CMI на додаток до ступеня.

Підтримка:

Ми прагнемо підтримати більше студентів з різних галузей, ніж будь-коли раніше, щоб досягти кар'єрних амбіцій, саме тому ми пропонуємо широкий спектр стипендій та стипендій.

Всі студенти мають можливість повною мірою скористатися нашими можливостями та послугами. Служба підтримки інвалідів присвячена управлінню будь-якими вимогами, які ви можете мати під час навчання, включаючи тимчасову допомогу через травму або хворобу.

Спортивні заклади:

Є багато можливостей, щоб встати і отримати форму на всіх наших кампусах, якщо ви хочете здійснювати своє тіло, а також ваш розум. Популярні заходи включають Zumba, футбол, нетбол, регбі і теніс.

Клуби та товариства:

З різними суспільствами, спортивними командами та соціальними подіями, доступними в кожному з наших кампусів, ви обов'язково знайдете багато, щоб тримати вас зайнятими і веселитися між лекціями. А на початку курсу ви можете приєднатися до суспільства, клубу чи події за вашим вибором, або створити свою власну через Асоціацію студентів.

Курси:

Університет юридичної бізнес-школи пропонує широкий спектр бакалаврських та аспірантурних програм у Великобританії. Деякі наші аспірантури також доступні на 100% в Інтернеті.

Оскільки бізнес-школа акредитована Інститутом дипломного менеджменту (CMI), студенти отримують автоматичне безкоштовне членство протягом всього курсу та протягом одного року після завершення.

Багато наших курсів були акредитовані Chartered Management Institute (CMI), єдиним офіційним професійним органом у Великобританії, який надає дуже бажаний статус Chartered Manager (CMgr). Після успішного завершення одного з наших курсів, ви також отримаєте кваліфікацію з CMI на додаток до ступеня.

Інтернет-курси:

Ми пропонуємо онлайн-навчання світового класу для наших аспірантурних курсів:

  • Методи навчання для всіх типів навчання: Існує метод навчання, що відповідає вашому стилю, з електронними книгами, i-підручниками, вебінарами, тематичними дослідженнями, картками, аудіофайлами, графікою руху, студентськими чатами в режимі реального часу, онлайн-оцінками та більше.
  • Підтримка спеціалізованого репетитора: Ви будете отримувати постійну підтримку та відгуки про свою роботу від спеціального викладача програми протягом усього курсу.

Вимоги до вступу та плата:

Вимоги та внески для вступу залежать від курсу - для отримання додаткової інформації про вступні вимоги, збори, варіанти фінансування та про стипендії та бюрарій відвідайте веб-сайт юридичного університету.

Міжнародні студенти:

Ви б приєдналися до студентів з більш ніж 120 різних національностей, які роблять внесок у процвітаючу міжнародну спільноту у всіх університетських містечках.

Ми маємо групу Служб підтримки студентів, яка є тут, щоб надати рекомендації та рекомендації щодо добробуту.

Інформацію про вимоги до візи можна знайти на веб-сайті університету права.

Проживання:

Для наших студентів ми організували проживання у спеціалізованих британських провайдерах, щоб забезпечити Вам комфортне місце проживання під час навчання у нас. Розміщення зазвичай відбувається в спільних квартирах, а в деяких випадках - в окремих студіях.

Для студентів бакалаврату ми гарантуємо вам пропозицію проживання на першому курсі вашого ступеня, якщо ви прийняли нас за свій фірмовий вибір та подали заявку на проживання до 30 березня року вступу* (* Застосовуються Умови та умови, подробиці на Веб -сайт Юридичного університету, сторінка розміщення студентів).

Для аспірантів, якщо ви вибираєте кампус далеко від дому, наша база даних про проживання може допомогти вам знайти місце для проживання, з можливістю знайти приватну орендовану нерухомість або спільне житло з іншими студентами ULaw.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Відкриті дні та події:

Наші дні відкритих дверей - це чудовий спосіб дізнатися про наші бізнес-курси, ознайомитися з нашими можливостями та зустрітися з нашими викладачами та студентами. Там будуть переговори, дегустації сесій і турів, і ви будете мати можливість задати свої питання. Ми зробимо ваш день максимально цікавим та інтерактивним.

Якщо ви не можете потрапити на один з днів відкритих днів на кампусі, то час від часу ми також пропонуємо Інтернет-дні відкритих дверей для наших курсів - так що ви все ще маєте можливість дізнатися, що це таке для навчання в Університет юридичної бізнес-школи, і задайте свої питання в Інтернеті.

Для іноземних студентів, ви можете дізнатися більше про навчання з нами, відвідавши нас за кордоном.

Університет юридичної бізнес-школи місцезнаходження:

Наявні курси відрізняються залежно від місця розташування. Більш детальну інформацію про наші місця розташування можна знайти на веб-сайті Університету права, на сторінці Розташування.

Розташування

geopoint
  • The University of Law 14 Store Street, WC1E 7DE, London

  • The University of Law 15-16 Park Row, LS1 5HD, Leeds

  • The University of Law 2 New York Street, M1 4HJ, Manchester

  • The University of Law 133 Great Hampton Street, , Birmingham

  • London, Великобританія

  • Nottingham, Великобританія

Запитання