The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

Введення

Наші дослідження, розробки та інновації визнані у всьому світі, і ми забезпечуємо наших студентів викладанням світового рівня протягом понад 425 років.

The University of Edinburgh" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/18/188668_onlineheaderms3.png" alt="188668_onlineheaderms3.png" data-json="{"author":"University of Edinburgh","author_url":"","source":""}" />

Единбурзький диплом вам підходить

The University of Edinburgh є одним із найкращих університетів світу, постійно входить до 50 найкращих університетів світу та займає 22 місце у рейтингу світових університетів QS 2024.

Наші випускники займають 26 місце в рейтингу роботодавців 1 .

Досконалість у дослідженнях

The University of Edinburgh має міжнародну репутацію інноваційних досліджень у широкому спектрі дисциплін.

Відповідно до результатів 2021 Research Excellence Framework (REF2021), Університет посідає четверте місце у Великобританії за якістю та широтою своїх досліджень, відомих як дослідницька потужність, і займає перше місце в Шотландії.

Результати REF2021 показують, що майже 90 відсотків дослідницької діяльності Університету припадає на найвищі категорії – 4 зірки та 3 зірки – які класифікуються відповідно як «світовий лідер» і «міжнародний відмінний», зростання на 10 процентних пунктів порівняно з попереднім REF у 2014 році.

Calton Hill in Edinburgh

Інновація в навчанні

В останньому звіті Агентства із забезпечення якості ми отримали найвищу можливу оцінку якості навчання студентів. Ми постійно працюємо над розробкою інноваційних підходів до викладання, щоб виявити методи, які найкраще підходять для студентів, включаючи методи електронного навчання та навчання за допомогою рівних.

Експерти з онлайн-навчання

Ми пропонуємо найбільше портфоліо післядипломних онлайн-дипломів у Великобританії 2 , вітаючи понад 8000 онлайн-студентів з 2005 року. Наші гнучкі та підтримуючі програми добре запроваджені та стають все більш популярним вибором для студентів, які хочуть поєднати подальше навчання з професійними чи сімейними зобов’язаннями.

Красива столиця

Единбург, який входить до 10 найкращих студентських міст світу 3 , є компактним містом із чудовим транспортним сполученням, що дозволяє легко пересуватися та подорожувати в інші частини Шотландії.

Досить великий, щоб запропонувати щось для кожного, але досить маленький, щоб відчувати себе як удома, Единбург — це сучасне, вишукане та красиве європейське місто з різноманітною, мультикультурною спільнотою.​

Інфраструктура та підтримка, які допоможуть вам досягти успіху

Ви матимете доступ до однієї з найбільших і найважливіших академічних бібліотек у світі, яка містить понад 1,8 мільйона друкованих томів. Ви також отримаєте переваги від 30 комп’ютерних лабораторій із відкритим доступом із цілодобовим доступом у ключових місцях, а також безкоштовної оренди ноутбука.

Ми пропонуємо безкоштовну консультаційну службу для студентів та університетський медичний центр, а наша служба для студентів з обмеженими можливостями надає різноманітну підтримку студентам з обмеженими можливостями. Ми також пропонуємо чудові послуги з догляду за дітьми, що полегшує поєднання батьківства та навчання.

Вражаюча глобальна спільнота

Наша амбітна стратегія інтернаціоналізації гарантує, що навчання та дослідження, які ми проводимо, пропонують глобальні переваги. Ми входимо до 20 найкращих міжнародних університетів світу 4 . Тут навчаються студенти з двох третин країн світу.

Ми співпрацюємо з безліччю провідних світових установ у таких різноманітних галузях, як електронна наука, інженерія, біологія та медицина, мистецтво та культура. Ми також є членом глобальної дослідницької мережі Universitas 21 та європейських мереж Coimbra Group і LERU.

Провідний у сфері соціальної відповідальності та сталого розвитку

Ми прагнемо бути світовим лідером у вирішенні глобальних проблем, включаючи бідність, зміну клімату та зростаючий попит на енергію, їжу та воду.

Як перший у Шотландії Університет чесної торгівлі, з 2004 року ми сприяємо кращим умовам для фермерів і громад у країнах, що розвиваються.

Ми відстоюємо екологічну стійкість з початку 1990-х років і були одним із засновників, які підписали Зобов’язання щодо клімату університетів і коледжів 2009 року та кампанію 10:10.

Університет є хостом кількох Глобальних академій, які займаються вирішенням питань, пов’язаних із здоров’ям, правосуддям, навколишнім середовищем, а також сільським господарством і продовольчою безпекою. Академії долають кордони в дослідженнях і навчанні, приймаючи міждисциплінарну відповідь на складні глобальні проблеми.

1QS World University Rankings 2024 2Higher Education Statistics Agency 2017/18 3QS Student Cities 2023 4Times Higher Education, Найбільше міжнародних університетів у світі 2022

Візові вимоги

Можливо, вам знадобиться подати заяву на отримання студентської візи, щоб в’їхати до Великобританії.

Рейтинги

Ми постійно входимо до 50 найкращих університетів світу. Ми посідаємо 22 місце в останньому рейтингу світових університетів QS.

Наші випускники займають 26 місце у світі за рейтингом роботодавців (QS World University Rankings 2024)

Единбург посідає друге місце серед найкращих студентських міст у Великій Британії, п’яте місце в Європі та 10 місце у світі. (QS Best Student Cities 2023)

Відгуки учнів

Розташування

  • Edinburgh

    Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

  • Edinburgh

    Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

    Запитання