The United Nations Institute for Training and Research (UNITAR)

The United Nations Institute for Training and Research (UNITAR)

The United Nations Institute for Training and Research (UNITAR)

Введення

Інститут

Автономний орган ООН, заснований у 1963 році, Навчальний і дослідницький інститут ООН (www.unitar.org) є навчальним підрозділом системи ООН і має мандат на підвищення ефективності ООН шляхом дипломатичної підготовки та збільшення вплив національних дій через підвищення обізнаності громадськості, освіту та навчання посадових осіб, які займаються державною політикою.

ЮНІТАР проводить тренінги та заходи з розвитку потенціалу для надання допомоги головним чином країнам, що розвиваються, приділяючи особливу увагу найменш розвиненим країнам (НРС), малим острівним державам, що розвиваються (МОСРГ), та іншим групам і спільнотам, які є найбільш вразливими, включно з тими, що перебувають у конфліктних ситуаціях. Інститут охоплює теми в широких сферах підтримки спроможності до Порядку денного на період до 2030 року, зміцнення багатосторонності, просування екологічної стійкості та зеленого розвитку, підвищення стійкості та гуманітарної допомоги, сприяння стійкому миру та сприяння економічному розвитку та соціальному залученню.

Він також проводить дослідження щодо інноваційних підходів до навчання, методів та інструментів, а також прикладних досліджень для вирішення критичних питань, таких як зменшення ризику стихійних лих та надзвичайних гуманітарних ситуацій.

Ми працюємо в дусі, не залишаючи нікого позаду, і прагнемо досягти найдалі першими. Щоб досягти цього, наш навчальний план також залежить від підтримки донорів. Ми звертаємося до країн-донорів та інших організацій-донорів з проханням допомогти нам, щоб ми могли розробити та забезпечити високоякісне навчання, особливо для країн, які перебувають у особливих ситуаціях.

Наше бачення

«Світ, у якому люди, інституції та організації, які володіють знаннями, досягають результатів для подолання глобальних викликів».

Бачення, яке прагне Інститут, відображає прагнення до результатів і програмування для розвитку потенціалу окремих осіб, установ та організацій з метою подолання глобальних викликів.

Наше завдання

«Розвивати потенціал для посилення глобального прийняття рішень і підтримувати дії на рівні країни для формування кращого майбутнього».

Наші основні функції

Інститут:

  • розробляє та забезпечує інноваційне навчання для задоволення потреб окремих осіб, організацій та установ;
  • сприяє обміну знаннями та досвідом через мережеві та інноваційні процеси;
  • проводить дослідження та тестує інноваційні стратегії, підходи та методології навчання; і
  • консультує та підтримує уряди, ООН та інших партнерів із послугами, пов’язаними з технологіями.

Сьогодні обсяг програм ЮНІТАР є справді глобальним, оскільки охоплює всіх членів Організації Об’єднаних Націй, а понад 40 000 осіб отримують вигоду від проведення приблизно 500 тренінгів та пов’язаних із ними заходів щорічно. Ніколи раніше програми Інституту не були такими різноманітними, як зараз, з широким спектром навчальних та інших видів заходів, що охоплюють теми в широких сферах багатосторонності; економічний розвиток та соціальна інтеграція; екологічна стійкість і зелений розвиток; стійкий мир; а також дослідження та застосування технологій.

Інститут також значно диверсифікував навчання: курси електронного навчання зараз становлять третину всіх заходів, а понад 5000 учнів з усіх куточків світу скористалися віртуальним навчальним середовищем Інституту в 2012 році. Виконуючи свою місію, Інститут, природно, приділяє велику увагу наданню продуктів і послуг, пов’язаних з навчанням, передачі знань, навичок і підвищення обізнаності з метою внесення змін у поведінку та розвитку інших можливостей своїх бенефіціарів.

Паралельно з навчанням Інститут також надає послуги, пов’язані з навчанням, та інші консультативні послуги для урядів у досягненні ширших результатів соціального та економічного розвитку, таких як розвиток інституційного потенціалу.

Розташування

  • UNITAR, Palais des Nations, CH-1211, Geneva

  • San José, Коста-Ріка

  • Laxenburg, Австрія

  • The Hague, Нідерланди

Запитання