The London College Of Style Диплом у галузі фотографії
The London College Of Style

Диплом у галузі фотографії

Bloomsbury, Великобританія

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Цей курс, який ідеально підходить для фотографів від початківців до середнього рівня, починається з основ та охоплює, як користуватися камерою в професійному контексті. Розуміння камери та обладнання є життєво важливим, оскільки це показує, як отримати від них найкраще.

Ви освоїте використання студійного та природного освітлення, глибини різкості покриття, витримки затвора, зйомки руху, температури світла, лінз, роздільної здатності цифрового зображення, ISO та витримки затвора, а також того, як сфокусувати об'єктив (автоматичний, безперервний, одиночний тощо) .

Потім ви перейдете до залучення майстер-класів, де ви застосуєте свої нові навички до моди, портрету та вуличної фотографії (фотожурналістика) як у студійній, так і в локаційній роботі.

Ми зв’яжемо вас із провідними модельними агенціями Лондона та художниками для надихаючої співпраці. Модна складова створить можливість зніматися з професійними моделями, одягненими провідними модними PR-агенціями та стилізованими досвідченими модними стилістами. Ви також отримаєте доступ до творчих команд професійних зачісок та макіяжу - піднявши свій портфель до галузевого рівня.

Цей компонент вчить вас досвіду самостійно досліджувати, виробляти, керувати та направляти. Ви також пройдете навчання, як публікувати роботу у провідних модних виданнях та як замовляти роботу для оплати комерційних клієнтів.

Портретний компонент досліджуватиме мистецтво фіксувати особистість кожного предмета, який ви знімаєте. Навчіться мистецтву композиції, вибору фону та різних установок освітлення зі штучних та природних джерел. Вирішіть, як сформувати та розташувати клієнта, вражаючи його подобу, вираз, особистість та настрій від різноманітних портретних стилів, включаючи традиційний, стиль життя та навколишнє середовище до концептуального, відвертого та сюрреалістичного.

Компонент курсу «Фотожурналістика» досліджує силу візуального розповіді. Навчіться мистецтву професійної фотожурналістики, передаючи історії з реального життя. Що стосується ваших предметів, їх поглядів, пристрастей та занепокоєнь як очевидця реальних подій.

Ви дізнаєтесь, як знімати зображення, що передають візуальне оповідання неупередженим та справедливим способом. Ви також дізнаєтесь, як фотозйомка новин дозволяє вам передавати розповіді історії редакторам ЗМІ та широкій публіці про замовлені роботи.

Навички постпродукції будуть зосереджені на основах Adobe Creative Suite, що дозволить вам ретушувати власні образи та створювати портфоліо.

Про Школу

Запитання

Подібні курси