Keystone logo
The Interior Design School

The Interior Design School

The Interior Design School

Введення

Якщо ви хочете продовжити кар'єру в дизайні інтер'єру, або просто бажаєте змінити номер у вашому власному домі, керівні принципи залишаються тими ж. The Interior Design School , заснована в 1991 році Ірисом Данбаром, розробляє і реагує на програму студійного професійного навчання для людей, які хочуть досліджувати творчу практику. Етос школи полягає в тому, щоб виховувати студентів у сучасному сучасному дизайні інтер'єру та підтримувати тісні зв'язки в галузі та пропонувати високий коефіцієнт від персоналу до студента .

Філософія

Філософія викладання в The Interior Design School імітує практикуючий дизайн-студію і охоплює всі навички, предмети, необхідні для професійної практики. Включаючи довільні креслення, освітлення текстилю та всі аспекти практики дизайну інтер'єру. Щорічно зміст курсу переглядається для забезпечення відповідності результатів галузевим стандартам. Навчальний процес базується на програмі індивідуальних записок, і всі ваші проекти представлені та оцінені практикуючими дизайнерами інтер'єру.

Студія

Студія являє собою функціонуючу практику проектування, що дозволяє працювати у відповідному професійному середовищі. Простір розроблений з індивідуальними робочими станціями, які користуються великою кількістю природного світла для створення натхненної студії . Бібліотека та аудиторія обладнані великими дизайнерськими та довідковими виданнями, зразками, каталогами та актуальними журналами. Студентів навчають, використовуючи комбінацію книжок, графічних дошок і комп'ютерів Apple MacBook Pro та відповідного програмного забезпечення.

Місцезнаходження

The Interior Design School розташована на північному заході Лондона, в районі дизайну Queens Park в межах процвітаючого місцевого бізнес-спільноти, включаючи кафе, деліс та незалежні магазини на сусідній дорозі Salusbury. Район добре обслуговується громадським транспортом, в зоні 2 на лінії Bakerloo і з хорошими зв'язками з сухопутними поїздами, місцевими автобусами і за межами зони перевантаження.

Розташування

  • London

    Lonsdale Road,22, NW6 6RD, London

Запитання