The Design Ecademy - Online Design Courses

The Design Ecademy - Online Design Courses

The Design Ecademy - Online Design Courses

Введення

Про нас

Дизайнерська академія - це дітище Марії Флінн, інноваційного архітектора / дизайнера, який спеціалізується на кольорі

Протягом багатьох років Марія зібрала групу людей з професійним досвідом у різних галузях дизайну, вищої освіти, письмовій формі і навіть бізнес-системах - для створення The Design Ecademy. Їхні курси були доступні з 2001 року і з тих пір тисячі студентів з усього світу домоглися успіху на цих курсах.

Міжнародно визнані кваліфікації

Кожен з наших курсів акредитований Pearson Edexcel; найбільший у Великобританії акредитаційний орган та один з найбільших академічних акредитаційних установ у світі. Ці кваліфікації дуже добре визнаються. ПЛЮС, всі наші курси несуть трансфертні цінності в університеті, щоб ваша кваліфікація подорожувала з вами - де б ви не були в світі!

Курси створені дизайнерами ДЛЯ дизайнерів

Академічна акредитація є життєво важливою для визнання галузі, але ключем до довгострокового успіху (можливо, навіть більш того) є фактичні навички та знання, які ви досягнете на будь-якому курсі. Наші курси щорічно переглядаються та оновлюються, щоб ви дізналися, що потрібно для успішної роботи в сучасній дизайнерській галузі.

Спеціалісти з дизайну та електронного навчання!

Ми спеціалізуємося на Дизайні, і ми доставляємо всі наші курси за допомогою електронного навчання - це наша мета. Це важливо тому, що метод навчання

Унікальний підхід до будівельного блоку

Якщо ви хочете зробити подальший прогрес на більш пізньому етапі, ви зможете просто «доповнити» основу, яку ви досягнули, не починаючи з нуля. Ми наполегливо працювали над розробкою наших курсових структур, щоб кожен курс, природно, міг перейти до наступного. Це дає максимальну гнучкість для дорослих учнів, і це гарантує, що час і зусилля, які ви ставите, отримують винагороду з реальною кваліфікацією - а не просто "Кредит"!

Немає попереднього досвіду чи кваліфікації

Академічна кваліфікація та / або перевірений галузевий досвід звичайно є обов'язковими для зарахування на курс цього рівня. Проте НІ попередні кваліфікації або досвід не потрібно, щоб зареєструватися на наших курсах, а це лише вміння читати

Ми навіть гарантуємо те, що ВИ навчитеся!

Ми гарантуємо, що, коли ви успішно закінчите цей курс, ви будете мати навички та знання, необхідні для роботи в галузі на професійному рівні, як ми описали у нашому проспекті. Якщо ви не отримаєте практичні навички та знання, які ми описали, то ми повністю відшкодуємо ваші курси в повному обсязі, і ви все одно зберігатимете свою нагороду. Ми знімаємо ризик, щоб ви могли зареєструватися з упевненістю!

Наша місія проста ...

Ми хочемо, щоб кожний з пристрастю до дизайну, можливість навчитися навичкам та отримати акредитацію, необхідну для виконання своїх мрій та їхнього потенціалу.

Вам не потрібен попередній досвід чи кваліфікація, щоб почати роботу - це практично нечуване для цього рівня кваліфікації. Але ви НЕ купуєте кваліфікацію, і ви повинні мати бажання і бажання навчатися. Якщо так...

Куди б ви не перебували у світі, незалежно від ваших амбіцій, незалежно від вашого тла ... Якщо ви хочете бути дизайнером, і ви готові виконувати цю роботу, ми гарантуємо, що ми допоможемо вам стати єдиним.

Тисячі студентів на сьогоднішній день успішно закінчили ці курси. Ви можете побачити реальні відгуки від справжніх студентів та переглянути приклади своєї роботи тут href = "http://www.thedesignecademyreviews.com/course-reviews/

Запитання