Thai Chef School

Thai Chef School

Thai Chef School

Введення

Професійний шеф-кухар

Акредитований Міністерством освіти Таїланду

Ми знаходимося в Бангкоку, столиці тайської кулінарної кухні та будинку відомих тайських страв. Хто б знав тайську кухню краще, ніж наша Тайська кулінарна школа в Бангкоку, і куди б ти пішла правильно вивчати тайську кухню? Ми є професійним тайським кулінарним класом у Бангкоку. Приходьте з нами справжні тайські, пан азіатські та західні кулінарії, використовуючи свіжі інгредієнти та професійні рецепти англійською мовою.

80863_betel-leaf-2457198_640.jpg

Ця школа-шеф-кухар у Бангкоку та її інструктори присвячені тому, щоб допомогти кожному шеф-кухарові досягти найвищих кулінарних навичок. Весь тренінг призначений для заохочення успішної етичної праці та розвитку довіри до роботи в комерційній кухні. Професійне шеф-кухаря в Бангкоку складається з класних робіт, інтенсивного фриер-тренінгу та факультативних стажування на тайських готелях.

Основна увага приділяється досягненню автентичних смаків та ароматів, а також професійної презентації. Всі страви повинні смакуватись правильно, запахти правильно, і виглядати правильно. Це наша гарантія для вас!

Learn Thai

Найкраща частина в той час як в Бангкоку, ви можете дізнатися або тайський кулінарія, панасійської кухні, або західної кухні. Тайська програма приготування їжі - 6 тижнів і акредитована міністерством освіти Таїланду. Паназиатські та західні кулінарні програми - це 7 тижнів, інтенсивні та професійні. Дізнайтеся, як освоїти тайські, китайські, японські та західні професійні страви. Дізнайтеся все про "Закуски", "Супи", "Салати", "Каррі Пасти", "Сушарка", "Смажені", "Гриль", "Смажені", десерти, рослинні напої, продукти харчування на вулиці ... АБО вивчайте основи західної кухні в нашому Західному базовому кулінарному курсі.

Приходьте навчитися з нами. Три основні навчальні програми доступні:

  1. КУЛІНАРНЕ НАВЧАННЯ - Вивчіть паназийскую кухню або західну кулінарну програму, основну кулінарну підготовку, працюйте в готелі / курорті як платний стаж, і дайте нам допомогти вам знайти гарну оплачувану роботу на круїзному кораблі або в F

  1. ПРОФЕСІЙНИЙ ТАЙСКИЙ КУЛІНАРНИЙ НАВЧАННЯ-Вивчіть 80 професійних тайських страв протягом 6 тижнів інтенсивної кулінарії, приготування їжі та приготування їжі.

  1. ОБМІН УЧАСНИКА СТУДЕНТІВ - Приїжджайте до Таїланду, вивчайте тайські страви і культуру, отримуйте кредити коледжів. Номери, що входять до цієї програми.

  1. ОСНОВНІ НАВЧАННЯ КУЛІНАРНИХ НАВЧАНЬ-Вивчіть важливі основні кулінарні навички, такі як навички ножа, підготовка HACCP, вартість харчування, вимірювання ... протягом 2 інтенсивних тижнів.
80862_green-curry-3604721_640.jpg

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Thai Chef School прагне до сприяння вивченню учнів та розвитку кар'єри. Ми прагнемо забезпечити професійне та динамічне навчальне середовище, надаючи студентам можливість стати кулінарними лідерами завтрашнього дня. Наша мета полягає в тому, щоб допомогти працівникам харчових продуктів та напоїв проводити свої кулінарні мрії, пропонуючи акредитовані кар'єрні тренінги та допомогу в працевлаштуванні.

Наш шкільний кампус знаходиться в Бангкоку, культурній та кулінарній столиці Таїланду. Тайландська кухня, яка посідає 6 місце у світовій популярності, відрізняється своїм смаком та здоров'ям. Ми знаємо, наскільки гарні тайські страви слід смакувати, бо ми знаходимося в Таїланді. Ми навчаємо автентичної тайської кулінарії не злиття. І для тих, хто зацікавлений у вивченні західної (європейської) кулінарії, не проблема. Просто приєднуйтесь до нас у нашому Західному базовому кулінарному курсі. Наш університетський містечко зручно розташований прямо на вулиці Сухумвіт, 2 кварталах від BTS On Nut, безпосередньо під кав'ярню Тома Н Тома в громадському центрі Філ. Класи проводяться в нових професійних класах англомовними тайськими кухарями.

НАШІ ЧЕФІ:

Шкільні шеф-кухарі - висококваліфіковані англомовні тайські громадяни. Всі вони мають досвід роботи в тайських і західних ресторанах на місцевому та міжнародному рівнях і мали багаторічний досвід викладання приготування їжі в різних школах.

НАШІ ЦІЛІ:

Наша основна мета полягає в навчанні студентів справжньої дегустації тайської та західної кухні, прищеплюючи робочі етики та професійні навички у наших кандидатів. Ми підписуємось на думку про те, що хтось вчиться найкращим чином; отже, заняття цілком практичні. І це саме те, що роблять наші студенти - вони готують, готують та готують. Інструктори демонструють, як готувати блюдо, і студенти практикують до досягнення правильного смаку. Ми проводимо новачків у кухарів, готуємо шеф-кухарів, а кухарів - тайським кулінарним шеф-кухарям. Хочете навчитися і весело провести час? Приходьте до нас у екзотичному Бангкоку. Навчання ніколи не пробувало так добре !!

Розташування

geopoint
  • 1770 Sukhumvit Road Soi 54, Bang Chak, Prakanong Bangkok, Thailand, , Bangkok

Запитання