Techtorium Computer Training Institute НОВА ЗЕЛАНДІЙСЬКА ДИПЛОМА ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ (РІВЕНЬ 5)
Techtorium Computer Training Institute

НОВА ЗЕЛАНДІЙСЬКА ДИПЛОМА ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ (РІВЕНЬ 5)

Auckland, Нова Зеландія

0 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Mar 2024

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Диплом Нової Зеландії з ІТ-технічної підтримки 5-го рівня призначений допомогти учням отримати робочі знання та базове розуміння ІТ-систем та мережевих концепцій. Цей курс ідеально підходить для тих, хто хоче розпочати ІТ-роль початкового рівня. Випускники матимуть знання про ІТ-середовище, оцінять потреби користувачів та зможуть надати ІТ-технічну підтримку.

Студент навчиться встановлювати, налаштовувати, модернізувати, усувати несправності та ремонтувати системи ПК. Це включає базові знання про настільні та портативні системи, периферійні пристрої, такі як принтери, основні концепції роботи в мережі та стандартні процедури профілактичного обслуговування та безпеки. Студенти також дізнаються про настільні комп'ютери Windows (Windows 10) для встановлення, базової конфігурації та ремонту систем ПК.

Ви отримаєте базові технічні знання про Інтернет, Інтранет та Екстранет, незалежно від конкретних ролей, пов'язаних з Інтернетом. Ваші цілі навчання включають розуміння основ Інтернету, Інтернет-клієнтів, розробку, створення мереж, безпеку та бізнес-концепції.

Ви отримаєте конфігурацію робочого столу, підтримку та навички усунення несправностей. Ви дізнаєтесь різні аспекти та особливості середовища Windows Workstation. Ще одним аспектом, який буде детально висвітлено, є сумісність програм та підтримка.

Фахівці з ІТ-підтримки допомагають людям, колегам, клієнтам та клієнтам, які використовують комп'ютерне програмне та апаратне забезпечення, а також забезпечують належну роботу мереж та веб-сайтів. Вони часто співпрацюють з іншими ІТ-спеціалістами, такими як системні інженери, мережеві аналітики та адміністратори баз даних. Вони можуть перейти на більш старші технічні ролі.

Немає обов’язкових передумов для цієї кваліфікації. Учням, які навчаються, рекомендується мати одну з наступних кваліфікацій або еквівалентні знання, навички та досвід: NCEA Рівень 2 або 3; Сертифікат Нової Зеландії з обчислювальної техніки (проміжний користувач) (рівень 3); Сертифікат Нової Зеландії з обчислювальної техніки (досвідчений користувач) (рівень 4); Сертифікат Нової Зеландії з інформаційних технологій (рівень 5)

Кандидати повинні мати 17 років і більше, якщо вони внутрішні та 18 років і старші, якщо вони міжнародні.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Доцент в галузі прикладних наук, інформаційних технологій - мережевої інженерії
  • Philadelphia, США
 • Диплом про підвищення кваліфікації в галузі мережевих технологій комп’ютерних систем
  • Online Canada
  • Toronto, Канада
 • Доцент кафедри комп’ютерних мережевих технологій
  • Santa Clara, США