Tallahassee Community College

Tallahassee Community College

Tallahassee Community College

Введення

Лідер з вищої освіти

Починаючи з 1966 р., Tallahassee Community College запропонував якісну середню освіту для громадян районів Леона, Гедсдена та Вакулла, а також студентів з усього штату, нації та за кордоном. Ми послідовно вважаємось одним з провідних громадських коледжів у країні. Наше бачення має бути визнаним вашим коледжем вибору.

TCC за номерами

  • 37к - TCC зараховує більше 37 000 кредитних та некредитних студентів щороку

  • 24: 1 - TCC підтримує співвідношення студента до викладачів від 24 до 1

  • 77% - 77% випускників TCC переходять на 4-річну установу після закінчення навчання

Досконалість в освіті

У TCC ми пропонуємо понад 70 програм різних ступенів та сертифікатів, які охоплюють різні галузі: від управління бізнесом до інженерії, від догляду до правоохоронних органів. Наш аспірант (AA) ступінь для переведення в державний університет також пропонує кілька відстежок для тих, хто бажає пройти ступінь бакалавра або вище. Дослідіть всі свої варіанти та поговоріть зі своїм радником, щоб побачити, що саме для вас.

68905_Clipboard03.jpg

Всі вітають

TCC являє собою різноманітне студентське тіло та підтверджує зростання та успіх наших студентів через академіків, залучення до лідерства, мистецтва та багато іншого. Ми вітаємо студентів з усіх сфер життя та пропонуємо їм можливість зміцнити себе та свою громаду.

Зустріч з тобою, де ти

Від головного кампуса до наших інститутів, що спеціалізуються на країні, до наших супутникових центрів, ми пишаємося тим, що обслуговуємо нашу громаду в кожному з наших семи місць у нашому трьох окружних службових округах. Там завжди є місце поблизу будинку, роботи, і скрізь.

Ідеальне місце для життя та навчання

Кожного семестру тисячі студентів вибирають Таллагассі як наступний крок у навчальній поїздці. Додому до TCC, одного з провідних громадських коледжів у країні, та двох великих університетів - штат Флорида та Флорида А

Розташування

Розташування
  • 444 Appleyard Drive, , Tallahassee

Запитання