Keystone logo
Skagit Valley College Асоційований біологічний спеціаліст, Угода про пряму передачу DTA/MRP
Skagit Valley College

Асоційований біологічний спеціаліст, Угода про пряму передачу DTA/MRP

Mount Vernon, США

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

24 Sep 2024

USD 317 / per credit

На кампусі

Введення

Угода про прямий перехід на асоційованого спеціаліста з біології/Ступінь пов’язаної основної програми має на меті підготувати студентів до переходу до державних чотирирічних коледжів та університетів Вашингтона та багатьох приватних коледжів, які мають молодшу освіту та мають більшість передумов для отримання спеціальності з біології.

Настійно рекомендується вибирати та планувати курси з науковим радником, щоб забезпечити плавний перехід до основної програми з біології в конкретному університеті чи чотирирічному коледжі. Студентам рекомендується проконсультуватися з закладом передачі на початку процесу прийняття рішення, щоб підтвердити вимоги до ступеня бакалавра вибраного коледжу.

Передача

Якщо ви розглядаєте спеціальність «Біологія» та переходите до одного з наступних університетів:

  • Центральний Вашингтонський університет
  • Університет Східного Вашингтона
  • Університет Вашингтона
  • Університет штату Вашингтон
  • Університет Західного Вашингтона

Наш Посібник із планування програми переведення розроблено, щоб надати вам рекомендовані курси для завершення вашого ступеня Biology Direct Transfer/MRP. Біологічна пов’язана програма (MRP) допомагає підготуватися до переходу, вимагаючи спеціальних курсів протягом перших двох років, що може скоротити час, необхідний для отримання ступеня бакалавра з біології. Звичайно, навчальні плани можуть відрізнятися залежно від того, з якої чверті ви починаєте навчання, кількості отриманих кредитів, рівня математики та англійської мови та закладу, якому ви віддаєте перевагу.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання