SupBiotech Paris

SupBiotech Paris

SupBiotech Paris

Введення

Sup'Biotech - це приватна біотехнологічна інженерна школа, розташована в столичному районі Парижа. Студенти Sup'Biotech виконують курсові та інженерні роботи, включаючи лекції, лабораторні роботи та довгострокові творчі проекти. На відміну від багатьох інших шкіл, орієнтованих на STEM, Sup'Biotech також наголошує на галузевому ноу-хау та пропонує справді попередню професійну програму. Випускників Sup'Biotech беруть на роботу провідні фірми в біотехнологічному секторі, такі як L'Oreal, Sanofi, Watchfrog, Nestlé та незліченна кількість інших. Практично всі випускники Sup'Biotech знаходять роботу або продовжують навчання, а унікальна суміш наукових та управлінських навичок Sup'Biotech надзвичайно цінна для роботодавців усіх видів.

120322_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Ми пропонуємо курси бакалаврату, аспірантури, навчання за кордоном та літні програми для іноземних студентів. Студенти можуть розпочинати навчання у 1, 2, 3, 4 або 5 році; курси першого та другого курсів викладаються англійською або французькою мовами, а третій, четвертий та п’ятий курси - англійською. Випускники отримують швидкий доступ до керівних посад як у Франції, так і за кордоном у таких галузях, як здоров'я та фармацевтика, інновації в харчовій промисловості, косметика, біоінформатика чи навколишнє середовище. Програма побудована за моделлю французьких інженерних шкіл, акредитованих CTI: цикл Фонду (2 роки), за яким слідує інженерний цикл (3 роки).

120321_PhotoSummer.jpg

Навчальна програма Sup'Biotech-це багатопрофільний баланс між науковими та інженерними курсовими роботами (лекції, практичні лабораторні роботи та проекти), навичками управління, промисловим ноу-хау. Наші студенти також дізнаються про вітчизняний та міжнародний ринки біотехнологій. Професори Sup'Biotech походять з різних навчальних та освітніх галузей, таких як університети, науково -дослідні центри та промисловість. Англійська мова використовується у всій нашій програмі; наші курси випускників викладаються англійською мовою, а курси доступні виключно англійською мовою з третього курсу. Студенти Sup'Biotech підготовлені до широкого кола обов'язків у різних біотехнологіях та міжнародних корпораціях, працюючи в таких сферах, як здоров'я, косметика, навколишнє середовище, фармацевтика та агробізнес.

120325_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Як згадувалося вище, п'ятирічна програма Sup'Biotech включає програми двох ступенів, які відповідають новим європейським стандартам. Наша трирічна програма бакалаврату дає ступінь бакалавра Sup'Biotech. У нашій магістерській програмі студенти обирають такі варіанти, як дослідження та розробка, виробництво або продаж та маркетинг. Після закінчення нашої дворічної аспірантури студенти отримують диплом інженера з біотехнології, еквівалентний ступені магістра.

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПИШИ:

Sup'Biotech не має доступних стипендій.

Однак ми раді підтримати будь -які заявки на отримання державних стипендій, які наші студенти хочуть подати до уряду Франції або благодійних установ.

Стипендії та фінансування

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПИШИ:

Sup'Biotech не має доступних стипендій.

Проте ми раді підтримати будь-які заявки на державні стипендії, які наші студенти бажають подати до французького уряду чи благодійних організацій.

Розташування

  • Paris

    Paris, Франція

    Запитання