SUNY Korea

SUNY Korea

SUNY Korea

Введення

SUNY Корея відкрив свої двері в березні 2012 року в якості першого американського університету, встановленого на корейській землі. Це також перший університет, щоб приєднатися до Інчхон Global Campus (IGC). SUNY Корея'S програми ступеня можна порівняти з престижних університетів в Сполучені Штати, Студенти можуть користуватися як американську освіту і динамічна корейська культура. Ми високо цінуємо моральну цілісність і прагнемо навчити наших студентів, щоб служити іншим з гідністю і власним баченням. Ми також пропонуємо доступні на кампусі корпусу, широкий спектр стипендій, можливості для формування глобальної мережі, і добре збалансована система освіти для підвищення наших студентів в якості компетентних і відповідальних лідерів.

Ми пишаємося тим, що студентам зіркових академічних досягнень, і шукають студентів з винятковими талантами. Ми також пишаємося тим, що наш студент тіло є істинним відображенням світової спільноти, з більше 30% іноземних студентів, В даний час ми пропонуємо для студентів і випускників програм ступеня від Stony Brook University (SBU), Який є найвідомішим університетом в рамках SUNY, Ці програми ідентичні спектрами SBU і навчають SBU факультет, В результаті, наші студенти отримують такий же диплом, виданий SBU після їх закінчення. Наш університет продовжує розширювати свої програмні пропозиції в різних наукових областях, таких як інженерна справа, моди, науки, і багато іншого.

Ми прагнемо бути центром для глобального освіти, наукових досліджень і інновацій. Для досягнення цієї мети, ми будемо формувати партнерські відносини з провідними установами як в приватному і державному секторі, і продовжувати робити все можливе, щоб створити глобальну мережу з лідерами і таланти зі всієї земної кулі.

Про SUNY

Державний університет Нью-Йорка (SUNY) є найбільшим і найбільш повним в країні система державного університету в Сполучених Штатах. SUNY був офіційно створений в 1948 році, коли Нью-Йорк став 48-им державою, щоб створити систему державного університету. SUNY спочатку являла собою консолідацію 29 неафілійовані установ, в тому числі 11 викладачів коледжів. Сьогодні SUNY зросла до 64 географічно розосереджених кампусів, які були створені для того, щоб забезпечити високу якість освіти і можливість.

Завдання системи державного університету є надання жителям Нью-Йорка освітніх послуг найвищої якості, з широким можливим доступом, в повний спектр академічних, професійних і професійно-технічних програм послесреднего. SUNY пропонує широке розмаїття освітніх варіантів, включаючи короткострокові професійно / технічні курси, сертифікат, асоційованої компанії, а також програми ступеня бакалавра, вчених ступенів і пост-докторантури. SUNY забезпечує доступ до практично у всіх областях академічної або професійної дослідження в рамках системи через більш ніж 7000 градусів і сертифікатів програм. SUNY прагне забезпечити якісну освіту за доступною ціною для жителів Нью-Йорка і студентів з усієї країни та світу. студенти SUNY представляють собою глобальне співтовариство, що надходять від кожної держави в США, чотири територій США і 160 країн по всьому світу.

Про SBU

Stony Brook University (SBU) є одним з кампусів системи SUNY, розташованого на Лонг-Айленд, Нью-Йорк. Кампус університету знаходиться приблизно в 60 милях на схід від Манхеттена і в 60 милях на захід від Монтаук Point. СБУ була створена в 1957 році як коледж для підготовки вчителів середньої школи з математики та природничих наук. З тих пір SBU значно виріс і в даний час визнається в якості одного з національних важливих центрів навчання і науки.

SBU займає перше місце в топ-100 громадських національних університетів США Новини & World Report і включений в їх список відомих програм для студентів дослідницьких та творчих проектів. SBU є членом престижної Асоціації американських університетів (ААУ), запрошення тільки організації кращих дослідницьких університетів в Північній Америці. Є 67 майорів і студентські 77 неповнолітніх, 102 програм магістратури, 40 докторських програм і 32 програм сертифікат випускника. Стоні Брук є одним з 10 університетів даних нагорода визнання Національного наукового фонду для інтеграції науки і освіти. Міжнародно визнаних науково-дослідний центр в Брукхейвенської національної лабораторії (BNL) знаходиться поруч кампусі і знаходиться у веденні СБУ.

Розташування

  • SUNY Korea, 119 Songdo Moonhwa-Ro, Yeonsu-Gu, 21985, Incheon

Запитання