SUNY Clinton Community College

SUNY Clinton Community College

SUNY Clinton Community College

Введення

Громадський коледж Клінтона, членський відділ Державного університету штату Нью-Йорк, знаходиться в районі Блаф-Пойнт, приблизно в 4 милях на південь від Платтсбурга, на висоті лісу з видом на озеро Шамплейн.

Громадський коледж Клінтона (CCC) відіграє унікальну роль у місцевому співтоваристві та в державі, пропонуючи традиційним та нетрадиційним студентам доступ до різноманітних освітніх програм, викладається високоспеціалізованим факультетом. Багато студентів ССС відвідують два роки, отримують диплом або сертифікат, потім переходять на чотирирічний університет. Інші студенти випускають і безпосередньо входять до робочої сили або відвідують CCC протягом короткого періоду часу для задоволення конкретної освітньої потреби. Восени 2015 року Клінтон коледж громади зараховував приблизно 2400 штатних і неповних студентів.

Хоча коледж має сучасне обладнання та обладнання, необхідне для сучасних навчальних потреб, його відмітна архітектура та вражаюча натура натякають на значні часи минулого. Насправді, локаль Bluff Point є місцем деяких найбільш важливих подій у заснуванні американської республіки та її традиції. Цілком придатним є те, що такий чудовий краєвид і така частина раннього розвитку Сполучених Штатів підтримується для громадського користування та насолоди.

Блеф Пункт належить громадянам округу Клінтон, які тепер поділяють захоплюючі пейзажі та почуття історії, які колись були зарезервовані лише для кількох.

Місія

Місія громадського коледжу Клінтона полягає у забезпеченні освітніх можливостей у всеохоплюючому та безпечному середовищі, що дає можливість індивідуумам створювати власні шляхи до особистого та професійного росту.

Заява про бачення

У результаті наших зусиль у окрузі Клінтон та північній країні Клінтонський міський коледж допомагає учням подолати академічні, економічні, технологічні та культурні розбіжності, брати участь у місцевих та світових спільнотах та покращувати їхнє життя практично та завзято.

Розташування

Розташування
  • 136 Clinton Point Drive, 12901, Plattsburgh

Запитання