Summer at Smith College

Summer at Smith College

Summer at Smith College

Введення

Літні дошкільні програми в коледжі Сміта пропонують інтелектуально стимулюючі та унікальні можливості для молодих дівчат старших класів, які бажають розвивати свої академічні інтереси в класі та за його межами. Щороку ці програми пропонують понад 200 молодим жінкам свободу досліджувати складні та інтригуючі предмети, посилювати свої заявки на навчання в коледжі та випробовувати досвід студентів Сміта, живучи й навчаючись з іншими мотивованими й амбітними студентами з усього світу. Сміт вітає до участі в цих програмах молодих жінок з різних національностей і різного расового та соціально-економічного походження, які разом утворюють надзвичайну інтелектуальну спільноту. Навчальне середовище є практичним, спільним, дослідницьким, складним і багатим на приклади для наслідування. Викладачі Сміта пропонують особисту увагу в класі, заохочуючи інтереси та пристрасті студентів і допомагаючи їм розвивати нові академічні навички. Студенти щодня проходять курси та майстер-класи, а також можуть вибрати серед різноманітних культурних, соціальних, спортивних та мистецьких заходів уночі та у вихідні дні. Тут серйозно сприймають молодих жінок і надихають їх досягти успіху — як науковці, науковці, письменники, дослідники та лідери.

Для іноземних студентів

Прескользькі програми Смітського коледжу запрошують міжнародних студентів щороку з усього світу до наших програм. Ви побачите, що наші маленькі класи, подібні до досвіду студентів в Сміті, пропонують виняткове навчання в середовищі, де жінки сприймаються всерйоз та натхненні, щоб досягти успіху як лідерів. Сміт розташований у північно-східній частині Сполучених Штатів Америки, районі з найвищою концентрацією міжнародних студентів у будь-якій точці країни.

Життя у Сміта

Велика частина вашого досвіду буде мати реальне відчуття для життя коледжу та самостійного життя. Пориньте в кампус, який буде надихати вас, з додатковою перевагою від догляду та керівництва жилих директорів та інтернів.

Живіть та їжте на кампусі

Насолоджуйтесь кімнатою в одному з прекрасних будинків Сміта, у кожному з яких є вітальня, яка служить прекрасною домашньою базою. Студенти залишаються в будинках Талбота, Ламонт, Джіллет та Нортроп. У будинках Сміта є одномісні та двомісні номери, а більшість учасників матимуть одномісного номеру.

Кожен будинок має свій власний їдальню, а їжа Сміта смачна і корисна. Триразове харчування. Співробітники ресторанів обслуговують дієти без глютена, вегетаріанські та вегетаріанські страви. Вони також працюють з учасниками, які мають інші дієтичні обмеження.

Типовий день

Заняття проводяться з 9 ранку до 4 вечора. Після цього Ви можете скористатись всіма кампусними об'єктами (у Сміта є дві гімназії, критий басейн, критий і відкритий трек, тенісні корти, майданчики для сквошу, танцювальна студія, крокет та фітнес-центр Сміт також є домом для видатного художнього музею, нагородами ботанічного саду та парникового господарства), а також виїжджають на екскурсії, які включені як частина вашого навчання (музика, театр) на післяобідній, вечірній та вихідний. Для приєднання завжди організована активність, або ви можете провести час зі своїми друзями з програми. Кожна програма пропонує деякі свої заходи поза класом, але ми також плануємо заходи, які всі студенти хочуть взяти участь. Є також додаткові Getaways, які вимагають окремої плати.

КОНТАКТ

Управління літніх програм

30 проспект Бельмонт
Сміт Колледж
Northampton MA 01063

Телефон: 413-585-4455
Факс: 413-585-4344

Розташування

  • Northampton

    10 Elm Street, 01063, Northampton

Програми

Запитання