Sullivan County Community College

Sullivan County Community College

Sullivan County Community College

Введення

Ласкаво просимо до SUNY Sullivan, загальноосвітнього коледжу в системі SUNY (Університет штату Нью-Йорк). Ми прагнемо допомогти вам підготуватися до майбутнього, незалежно від того, чи збираєтеся ви отримати першу роботу, переходите до чотирирічного коледжу чи університету або вдосконалюєте свої особисті та професійні навички.

Наше завдання

SUNY Sullivan надає програми та ресурси, які навчають, надихають і розширюють можливості студентів і ширшої спільноти. Завдяки досконалості у викладанні та навчанні ми готуємо студентів до різноманітного та взаємопов’язаного світу, а також підтримуємо позитивні економічні та соціальні зміни в окрузі Салліван та за його межами. Ми моделюємо стійкі дії та пропагуємо соціально, екологічно та економічно відповідальне громадянство через загальну культуру досконалості.

Наш кампус

Наш сільський кампус площею 405 акрів розташований у мальовничих горах Катскілл менш ніж за дві години їзди від Нью-Йорка та Олбані. Він включає серію з дев’яти з’єднаних між собою будівель, а також будівлю Пола Джеррі. Будинки нашого кампусу, включаючи театр Seelig, розташований у центрі комплексу, були спроектовані архітектурною фірмою Edward Durell Stone & Associates. Стоун був відомий своєю роботою над Музеєм сучасного мистецтва та Radio City Music Hall у Нью-Йорку, а також Центром виконавських мистецтв Джона Ф. Кеннеді у Вашингтоні, округ Колумбія, серед інших громадських будівель і приміщень. Резиденція Lazarus I. Levine Residence Hall і EcoGreen Townhouses, розташовані за декілька кроків від кампусу, забезпечують житло для майже 400 студентів.

Наші студенти (станом на осінь 2019)

У коледжі навчалося 1628 студентів (781 на денній формі навчання та 847 на заочній формі навчання), що представляло демографічно різноманітну групу осіб.

Наша акредитація

SUNY Sullivan акредитовано Комісією з вищої освіти Середніх Штатів, розташованою за адресою 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104. Телефон: (267) 284–5000.

Наші навчальні програми схвалені Університетом штату Нью-Йорк і Департаментом освіти штату Нью-Йорк. Усі навчальні програми схвалені для навчання ветеранів відповідно до відповідних державних законів, а коледж схвалений Службою громадянства та імміграції США, бюро Міністерства внутрішньої безпеки США, для відвідування іноземними студентами. Документи про акредитацію та ліцензування можна переглянути онлайн або в офісі віце-президента з академічних та студентських справ.

Наші бізнес-програми мають національну акредитацію Асоціації університетських бізнес-шкіл і програм для пропозиції бізнес-програм, які завершуються отриманням ступенів асоційованого наукового та асоційованого наукового ступеня.

Навчальна програма медсестер акредитована та зареєстрована в Бюро професійного ліцензування Департаменту освіти штату Нью-Йорк.

Стійкий Салліван

Сталий розвиток є основою нашої роботи в SUNY Sullivan. Наша прихильність екологічній та соціальній відповідальності інформує все, від діяльності нашого кампусу до нашої навчальної програми.

Протягом багатьох років ми впроваджуємо екологічні практики в діяльність нашого кампусу, включаючи геотермальну систему для обігріву та охолодження наших будівель, а нещодавно встановлення фотоелектричної панелі потужністю 3 кВт і вітрової турбіни потужністю 2,5 кВт для практичного навчання з відновлюваної енергії. У 2015 році компанія SUNY Sullivan уклала угоду про купівлю електроенергії з компанією Sullivan Solar Garden, LLC, яка включала встановлення сонячної ферми площею 9 акрів потужністю 2,15 МВт (модуль 7056 PV) на території кампусу.

Студенти SUNY Sullivan допомогли встановити зелений дах на кампусі, що допомогло знизити витрати на опалення та охолодження, а наші студенти збирають і компостують понад 3000 фунтів харчових залишків щороку, використовуючи компостну зону з примусовим повітрям. Ми додали станції для наповнення пляшками водою, водопровідну трубу з низьким потоком і модернізували наші системи освітлення та автоматизації будівель, щоб підвищити енергоефективність, а також встановили зовнішнє сонячне освітлення, щоб освітлити пішохідну доріжку, що веде до нашого бейсбольного поля. Ми маємо органічний громадський сад і побудували садовий сарай із тюків соломи — ініціатива нашої програми з відзнакою та студента з обслуговування та управління зеленими будівлями. Частина їжі, вирощеної в нашому саду, використовується їдальнею університетського містечка, що сприяє подальшому просуванню багатьох ініціатив Chartwells у сфері сталого розвитку. Ми постійно оновлюємо наш Кадастр викидів парникових газів і впроваджуємо стратегії зменшення відходів, а також оновлюємо нашу політику закупівель, щоб краще відображати наше прагнення до сталого розвитку.

Ці та інші зусилля допомагають зменшити наші витрати на енергію, зробити наші підприємства ефективнішими та мінімізувати наш вплив на навколишнє середовище. Однак на цьому наше прагнення до сталого розвитку не закінчується.

SUNY Sullivan швидко стає лідером у сфері освіти з питань сталого розвитку. Наші курси з технічного обслуговування та управління зеленими будівлями та курси з вивчення сталого розвитку закладають основу для нової робочої сили «зелених комірців». Наша програма «Наука про навколишнє середовище» пропонує науково обґрунтований підхід до вирішення сучасних складних екологічних проблем. У нас навіть є некредитні семінари та курси, щоб розширити ваші особисті або професійні навички, пов’язані з стійкістю.

Віртуальний день відкритих дверей

Віртуальний день відкритих дверей запланований на вівторок о 15:30 (за східним стандартним часом США)

Розташування

Розташування
  • 112 College Road, Loch Sheldrake, NY 12759, , Loch Sheldrake

Запитання