Sulaiman Al-Rajhi Colleges Курси в Медичному коледжі
Sulaiman Al-Rajhi Colleges

Курси в Медичному коледжі

Al Bukayriyah, Саудівська Аравія

Request duration

Авестійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Медичний коледж прагне застосовувати освітню програму, розроблену для отримання компетентних лікарів, які зможуть зрозуміти та задовольнити потреби саудівського суспільства та надання медичних послуг на високому рівні професійних та медичних знань та поведінки, підкріплених своїми особливими практичними навичками. Медичний коледж сприятиме розвитку охорони здоров'я в регіоні через екологічну спрямованість на надання медичних послуг та аспекти досліджень, пов'язаних зі здоров'ям.

Наші цілі:

Виробляйте компетентних лікарів із сучасними медичними знаннями та професійними та практичними навичками високого рівня, які можуть відповідати потребам та прагненням громади.

Підготуйтеся до майбутнього розширення в закладах охорони здоров’я та секторі послуг в Кассімі шляхом створення спеціалізованої робочої сили, яка допоможе в експлуатації, управлінні та сталому розвитку цих закладів та сприятиме прикладним дослідженням, пов’язаним із послугами охорони здоров’я в регіоні.

Допоможіть випускникам продовжити аспірантуру, надаючи програми безперервної медичної освіти та спеціалізовані кваліфікації післядипломної освіти.

Поширювати обізнаність щодо здоров’я та висвітлювати роль університету серед суспільства.

Консультувати та надавати медичні послуги громаді з дисциплін, представлених викладачами.

Університет Сулеймана Аль-Раджі прийняв Проблемне навчання (PBL) як основну методологію навчання, щоб забезпечити освіту світових стандартів для своїх студентів. PBL - це орієнтована на студентів педагогіка, в якій студенти дізнаються про предмет через досвід вирішення проблем. Студенти вивчають як стратегії мислення, так і знання в області. Цілі PBL - допомогти студентам розвинути гнучкі знання, ефективні навички вирішення проблем, самостійне навчання, ефективні навички співпраці та внутрішню мотивацію. Проблемне навчання - це стиль активного навчання. PBL дотримується конструктивістської точки зору у навчанні, оскільки роль викладача полягає в тому, щоб керувати та кидати виклик навчальному процесу, а не строго надавати знання. З цієї точки зору, зворотний зв'язок та роздуми про навчальний процес та групову динаміку є важливими компонентами PBL. Студенти вважаються активними агентами, які беруть участь у побудові соціальних знань. PBL допомагає створити сенс та побудувати особисті інтерпретації теми на основі досвіду та взаємодії. PBL допомагає керувати студентом від теорії до практики під час подорожі через вирішення проблеми.

Про Школу

Запитання