Steinbeis University Berlin - Institute of Executive Capabilities

Steinbeis University Berlin - Institute of Executive Capabilities

Steinbeis University Berlin - Institute of Executive Capabilities

Введення

IEC був заснований у 2011 році доктором Маріо Вопелем - керівником бізнесу з більш ніж 20 -річним досвідом роботи.

Наші цілі

Професійно та з ентузіазмом персонал IEC та його асоційовані партнери переслідують просування двох складних цілей : 1. По-перше, посилити творчу роль співробітників та керівників за допомогою інноваційних та трансфертно-орієнтованих програм розвитку . 2. По -друге, сприяти поінформованості та компетентності працівників та керівників для вирішення економічних, соціальних та екологічних викликів. Для досягнення цих цілей необхідний профіль персоналу ІЕС та його асоційованих партнерів надзвичайно високий. Персонал IEC спеціалізується не тільки на управлінні програмами, але також має досвід у технічних та методологічних сферах компетенції. Такий високий рівень гарантує реалізацію програм на основі сучасних знань , орієнтованих на майбутнє технологій та методології, орієнтованої на вплив .

Керівний принцип

Завдяки інноваційному та трансфертно-орієнтованому навчанню, а також сертифікаційним програмам Інститут виконавчих здібностей (IEC) зміцнює здатність співробітників та керівників справлятися зі зростанням вимог до ефективності на основі орієнтованих на майбутнє компетенцій, мислення та практики. Усі програми, пропоновані IEC, керуються ідеєю посилення творчої ролі працівників та керівників, зокрема їх економічної, соціальної та екологічної відповідальності.

Фонд Штайнбейса

Фонд Штайнбейса - це інституція, яка сприяє передачі технологій та знань між університетами та галуззю. Фонд був названий на честь Фердинанда фон Штайнбейса (1807-1893)-економічного політика з Баден-Вюртемберга, який заклав основу системи дуальної освіти на середніх підприємствах.

Мережа Штайнбейса

Мережа Steinbeis налічує близько 750 спеціалістів центрів трансферу Steinbeis, консультаційних центрів, дослідницьких центрів, трансферних інститутів та товариств з обмеженою відповідальністю у Німеччині та у всьому світі.

Розташування

  • Steinbeis-Hochschule Institute of Executive Capabilities (IEC) Ernst-Augustin-Str. 15 12489 Berlin, 12489, Berlin

Запитання